IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.07, 11:34
ten na sienkiewicza w którym panie skąpo odziane obsługują istnieje jeszcze?
Ktoś był? Jak wrażenia? :)
Obserwuj wątek
    • matalijka Re: fryzjer 20.03.07, 17:22
      A takich panów-fryzjerów nei mam?Bo muszę włosy podciąć... :)
    • Gość: ana Re: fryzjer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.07, 13:45
      chyba juz nie, ale pewnosci nie mam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka