Gość: Jacuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.07, 11:34 ten na sienkiewicza w którym panie skąpo odziane obsługują istnieje jeszcze? Ktoś był? Jak wrażenia? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
matalijka Re: fryzjer 20.03.07, 17:22 A takich panów-fryzjerów nei mam?Bo muszę włosy podciąć... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana Re: fryzjer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.07, 13:45 chyba juz nie, ale pewnosci nie mam Odpowiedz Link Zgłoś