Gość: Agatka IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 23.01.02, 17:49 Ktory park lub skwer uwazacie za najladniejszy i w ktorym spedzacie najwiecej czasu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Agrest Re: Ktory park ulubiony? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 23.01.02, 18:02 Park Szymanowskiego przy teatrze. Jak uczylem sie doprawa jazdy to wlasnie wiekszosc czasu tam. Poza tym park jest dosc dobrze zakrzewiony i zadrzewiony co daje zludzenie odciecia (mimo ze za krzakami mkna juz ciezkie samochody). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy_sz Re: Ktory park ulubiony? IP: *.lib.buffalo.edu 23.01.02, 19:48 Ja lubie ten skwer nad Slupia za biblioteka, przy pomniku Chopina. Fajny klimat, rzeczka plymie, mury z tylu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Murzyn Re: Ktory park ulubiony? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 23.01.02, 22:14 A Chopina juz obmyli ze sprayowych napisow? Ja lubie Skwer Pierwszych Słupszczan, bo jest w centrum i mozna z niego obserwowac co dzieje sie na kilku okolicznych ulicach. No i OK sa zaprojektowane kwiaty (kompozycje). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Murzyn Re: Ktory park ulubiony? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 27.01.02, 19:37 Kultury i Wypoczynku. Bo najwiekszy i mozna sobie pobiegac, lub rowerem pojezdzic. Szkoda ze nie dziala lodowosko, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pixi Re: Ktory park ulubiony? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 29.01.02, 18:16 Lubie park na Kopernika (alejkowy). Lubie bo jest bardzo cichy (mimo ze bardzo waski). Mozna z niego patrzec na przejezdzajace samochody. Najbardziej lubie jego polnocny kraniec na drodze do Ustki, gdzie postawiona jest zapomniana rzezba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damian Re: Ktory park ulubiony? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 03.02.02, 23:37 Najbardziej podoba mi sie Park Pierwszych Słupszczan (to za kolorystyke) i Park przy Wyższej Szkole Zarządzania (bo jest zaciszny i zawsze pusty). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwiatek Re: Ktory park ulubiony? IP: *.gdan.gazeta.pl 06.02.02, 23:22 Zielony jest ulubiony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pati Re: Ktory park ulubiony? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 09.02.02, 11:55 Nie wiem czy to mozna nazwac parkiem, ale funkcje parku na pewno spelnia. Bardzo lubie tereny wokol Stawku Labedziego. Jest tam przeslicznie. A najbardziej lubie to ze jest tam taki spokoj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nataliaa Re: Ktory park ulubiony? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 09.02.02, 12:00 Kultury i Wypoczynku(za fajne wspomnienia) i ten przy WSZ(fajnie się tam siedzi latem). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beki Re: Ktory park ulubiony? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 09.02.02, 12:03 Juz niedlugo bedziemy wszyscy mogkli sobie w takich parkach siedziec. Jeszcze dwa trzy miesiace i wiosna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pixi Re: Ktory park ulubiony? IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 01:46 Bezapelacyjnie ten nad stawkiem. Ba, nawet bez dwoch zdan. Lubie go calego i te tereny nad stawkiem i te wokol Wyspy Skarbow w kierunku ulicy Kaszubskiej. Na koncu podoba mi sie ta skarpa ze schodami ta k jakby dwa inne swiaty, tu spokoj a za skarpa ruchliwa ulica. Dla niewtajemniczonych Wyspa Skarbow to ta maciupenka wysepka przy kanale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Drzewo Re: Ktory park ulubiony? IP: *.gdan.gazeta.pl 20.02.02, 23:35 Lubie wszystkie parki Odpowiedz Link Zgłoś