Gość: joka
IP: 195.116.169.*
08.06.10, 18:52
Witam. Czym zajmuje się absolwent logistyki po studiach, jeśli w ogóle pracuje w zawodzie? Siedzi na przykład w Zarządzie Transportu Miejskiego i decyduje jakie autobusy wyjadą na miasto? i wyznacza im objazdy? :)