Dodaj do ulubionych

kurs na wózek widłowy

IP: *.lanet.net.pl 18.07.10, 20:29
mam pytanko - czy warto robić na studiach kurs na wózek widłowy i jak
wygląda taki kurs? jestem studentką i się zastanawiam - czy dziewczyny
w ogóle robią takie kursy?
Obserwuj wątek
    • Gość: kt Re: kurs na wózek widłowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.10, 21:12
      elo ja jestem dziewczynką i posiadam taki kursik :) generalnie jak masz
      możliwość zrobienia za darmo to sobie zrób nigdy nie wiesz do czego się może
      przydać. Ja od kiedy zrobiłam od wtedy leży w szafie. Normalnie wygląda to tak,
      że najpierw masz zajęcia z teorii potem praktykę-uczą cie jezdzić po wyjeżdzeniu
      danej liczby godzin jest egzamin ale tylko z teorii.
    • Gość: ADR Kurs na wózek widłowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.13, 11:21
      KURSY NA WÓZKI WIDŁOWE

Prowadzimy szkolenia z zakresu zdobycia uprawnień na wszystkie rodzaje wózków jezdniowych (widłowych), wraz z uprawnieniami do wymiany butli z gazem (LPG).

Celem szkolenia na wózki widłowe jest przygotowanie słuchaczy do samodzielnego kierowania wózkami widłowymi (jezdniowymi). Kursanci w trakcie szkolenia zostają zapoznani z budową i zasadami działania wózków różnych typów, a także z przepisami bhp, zasadami poruszania się po terenie zakładu pracy, bezpieczeństwem przeciwpożarowym i zasadami udzielania I pomocy oraz każdy zostanie przeszkolony z praktycznej nauki jazdy wózkiem. Kurs kończy się egzaminem i wydaniem uprawnień do kierowania wózkami.

Warunki przyjęcia na kurs wózki widłowe:

- Ukończone 18 lat
      - Wykształcenie min. Podstawowe

Warunki podjęcia pracy jako operator wózków jezdniowych:

- Posiadanie zaświadczenia wydanego przez uprawnionego lekarza o braku przeciwwskazań do kierowania wózkami.

Uprawnienia na wózki widłowe:

- Wydajemy uprawnienia unijne zgodne z Certyfikatem Ministerstwa Gospodarki
      - Wydajemy uprawnienia UE w języku angielskim

Rodzaje uprawnień wózki widłowe:

- Wózki jezdniowe z napędem silnikowym wszystkich typów z bezpieczną wymianą butli (LPG)

Zapewniamy na kursach na wózki widłowe:

- Dogodne terminy
      - Szkolenia indywidualne
      - Szkolenia grupowe
      - Szkolenia organizowane na terenie całej Polski
      - Szkolenia w siedzibie zleceniodawcy
      - Zapisy Non-Stop

Program szkolenia na kursie na wózki widłowe:

- Typy stosowanych wózków jezdniowych
      - Budowa wózka
      - Czynności kierowcy przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy wózkami
      - Czynności kierowcy w czasie pracy wózkami
      - Wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa
      - Wiadomości z zakresu bhp
      - Praktyczna nauka jazdy
      - Bezpieczna obsługa-wymiana butli gazowych w wózkach wyposażonych w te urządzenia
      - Wiadomości o dozorze technicznym
      Kurs na wózki widłowe
      • kursybyd Re: Kurs na wózek widłowy 23.08.16, 11:14
        Zapraszamy na kursy wózków widłowych do SKK, działamy w całej Polsce. Jesteśmy bezkonkurencyjna firmą jeżeli chodzi o szkolenia specjalistyczne-operatorskie. www.skk.pl 533-995-700 Zapraszamy do kontaktu.
    • szymianiuk90 Re: kurs na wózek widłowy 28.12.15, 13:28
      no pewnie, że robią, nawet sporo. pracuję w takiej firmie szkoleniowej, więc się orientuję :) Kurs składa się z 2 części - teorii i praktyki. Tu możesz poczytać nieco o wózkach widłowych, artykule dowiesz się, gdzie zrobić szkolenie: aktywneszukaniepracy.blogx.pl/rodzaje-i-podzial-wozkow-jezdniowych-podnosnikowych/
    • piesbezlap Re: kurs na wózek widłowy 13.07.16, 21:13
      Teraz jest duże zapotrzebowanie na operatorów wózków widłowych i inne urządzenia transportu bliskiego, kasa jest przyzwoita, no i raczej nie ma strachu przed bezrobociem. W awans bhp w lodzi mozna zrobić niedrogo wszystkie kursy, a dodatkowo jeździć tyle ile się potzrebuje, oczywiscie w cenie kursu a nie dodatkowo.
    • Gość: Maryś Re: kurs na wózek widłowy IP: 79.141.160.* 01.08.16, 20:44
      Oczywiście, że warto! Ja jestem dziewczyną, zrobiłam i nie żałuje bo jak potrzebowalam gotowki to się przydał. Mogłam pójść pracować na kasie, a z racji, że miałam ukończony kurs na wózki to miałam opcję zarobić więcej :) Chociaż ja to musiałam go robić na własną rekę, ale nie zapłaciłam dużo, a było profesjonalnie i nikt nie dawał mi do zrozumienia, że to kursy tylko dla facetów (Kursy Marko we Wrocławiu jak coś) :D
    • kursybyd Re: kurs na wózek widłowy 23.08.16, 11:18
      Witam, oczywiście w SKK mamy wiele zadowolonych kursantek na swoim koncie. Jesteśmy pionierami na rynku jeżeli chodzi o kursy na wózki widłowe i nie tylko ! Mamy świetnych otwartych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu 533-995-700 www.skk.pl specjalistyczne@skk.edu.pl
    • tomsko26 Re: kurs na wózek widłowy 28.11.16, 11:44
      Pewnie że robią, nikt ci nie zabroni zrobić takiego kursu :) Nie wiem skąd jesteś, ja w Wrocławiu robiłem kurs w firmie Kursy Marko i jestem bardzo zadowolony. Mają niskie ceny a kurs jest bardzo dobrze i szybko prowadzony
    • Gość: Ania Re: kurs na wózek widłowy IP: *.146.94.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.12.16, 12:32
      Jeżeli jesteś na studiach możesz trochę poświęcić czasu na prace to myślę że wart zrobić kurs na widlaki. Ja na studiach szukałam pracy ale nie chciałam iść do knajpy. Znalazłam prace w magazynie i szef mi powiedział że pomoże mi zrobić kurs na wózki i skierował mnie do tej szkoły www.oes.krakow.pl/strona-glowna/kursy-specjalistyczne/. Powiedział tylko że mi może dołożyć kase do tego kursu pod warunkiem że bede pracowała u niego przez min 12 miesięcy. O teraz pomykam już wózkiem po jego magazynie drugi rok i kończę studia. A potem sie zobaczy
    • blondyneczka_83 Re: kurs na wózek widłowy 22.02.17, 19:39
      Moim zdaniem warto robić wszystkie kursy, bo to się nam może w przyszłej pracy bardzo przydać, no i wpłynąć na wysokość zarobków. Ja kurs na kierowcę wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz konserwację wózków jezdniowych podnośnikowych robiłam w warszawskim Kontimexie. Polecam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka