Forum   gogolin

gogolin

(12 wyniki)
 • Informuję, iż gminna sieć internetowa działa obecnie w gminie Czudec, woj. podkarpackie ( www.czudec.pl/gminna_siec_komputerowa/). Jakoś w GW nie reklamujecie co już jest i działa od ponad 2 lat. Tylko zawsze piszecie o gminach położonych na lewobrzeżu Wisły, że zamierzają lub planują. Czy dlatego, że olewacie informacje o Podkarpaciu? Czy taką macie politykę na gazeta.pl?
 • Cześć wszystkim poszukujemy informacji na temat organizacji i przebiegu wesela w Zajeździe Karolinka w Gogolinie. Docierają do nas rozbieżne informacje a sami mamy mieć tam wesele niebawem i zastanawiamy się czy dobrze wybraliśmy salę. Proszę o wszelkie informacje na temat jedzenia i obsługi. Sprawa dość pilna.
 • Siegmund Dransfeld - rodowity Niemiec z kartą stałego pobytu w Polsce został sołtysem wsi Zakrzów niedaleko Góry św. Anny (opolskie). wiadomosci.onet.pl/1485222,12,item.html Doświadczenie pokazuje że trener daje szanse na sukcesy sportowe, to dlaczego i nie sołtys, a może i premier?
 • Pan Bogumił D. jest niesłowny,niesolidny,zwodzi klientów,obiecuje złote góry,wykonuje swoją prace bardzo,bardzo długo.Potrafi tylko przepraszać i dalej NIC-a Ty naiwny kliencie dalej czekaj...i czekaj aż pan D. znajdzie dla Ciebie chwilkę czsu aby wpaść i coś kończyć,ale nie skończyć ,a Ty naiwny kliencie dalej czekaj i czekaj na pana stolarza z Gogolina. NIE POLECAM !!!!!
 • Brawo, brawo! Gogolin jak i Opole jest z was dumne!!!
 • bylem w Gogolinie, tej starej stolcy polskosci na Slasku Opolskim do 1938 roku, a obecnie najwiekszego skupiska mniejszosci niemieckiej. Bylem w sklepie z nazwa "CIASTKARNIA" w srodku napisy wszystkie po polsku. Niemka za lada wygladajaca jak DiscoQueen z Krapkowic mówila nienaganna polszczyzny podczas gdy kupowalem paczki. Nie odwazylem sie mowic po niemiecku, bo w lot zorientowalem sie ze ta Niemka nie rozumie nic po niemiecku....
 • czy znacie te piekna typowo slaska piesn? jak wam sie ona podoba?
 • Gratulacje dla Pana Czernka za "kregoslup moralny", ktorego to brakuje (coraz to bardziej! Ostoeporoza Panie Posle?) Panu Krollowi!
 • Nic nowego - 4 lata to samo robili z kandydatami RAŚ do sejmiku. Ale to nie jest tylko praktyka MN, tylko każdej partii.
 • Poczekamy, zobaczymy... Z Engelbertem MISIEM, rzecznikiem prasowym TSKN, rozmawia Krzysztof ZYZIK - Jak szefowie TSKN reagują na inicjatywę Huberta Beiera stworzenia alternatywnego ugrupowania opolskiej mniejszości niemieckiej? - Spokojnie czekamy, aż pan Beier ujawni swoich ludzi, ich nazwiska. Niech powie, ile osób za nim stoi: 50, a może 100? Beier jest przewodniczącym koła TSKN w Bogacicy i póki co to jest jego zaplecze. Jeśli on mówi, że w oleskiej organizacji powiatowej l...
 • jadąc samochodem (w sobotę) z ZG w okolice Szczecina udało mi się osiągnąć taką średnią prędkość i naprawdę niewielu miało lepszą. To chyba niezły wynik , porównywalny ze średnią w szybkich wyścigach kolarskich.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się