Dodaj do ulubionych

Dla studentów

10.04.04, 22:58
Witam

Studiuję socjologię i muszę na zaliczenie przedmiotu zrobić badania dotyczące
preferencji politycznych studentów

Poniżej zamieszczam link do stronki

mistrzak.fm.interia.pl/index1.htm

mógłbyś rozesłać ten link do swoich znajomych- byłbym bardzo wdzieczny
TO JEST MOJA ANKIETA- CHCIAŁBYM, BY TRAFIŁA DO JAKNAJWIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB

Z góry dzięki Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Richelieu* Re: Dla studentów IP: 217.98.107.* 10.04.04, 23:27
      1. no dobrze, tyle już tu powiedziano na temat wyższego niepełnego. Na prawdę
      nie jest konieczne wręcz zbędne używanie takiej kategorii wiedząc, że między
      wyższym niepełnym a wyższym stoi tylko praca do obrony.
      2. po co wzmainka o rodzicach? na prawdę uważasz, że są tak ogromnymi
      wyznacznikami poglądów politycznych, że aż dwa pytania im poświęciłeś? trochę
      tak jakby student był dzieckiem bez rozumu. mało tego, co za opiekunowie?
      student musi mieć opiekunów?
      3. w kafeteriach nie ma odpowiedzi "inne"
      4. na którym roku jesteś nie powinno być z "radio" jeśli to Ty pisałaś tą
      stronę, teraz mnóstwo osób jest podwójnym studentem, a nawet potrójnym. I nie
      wiadomo co zaznaczyć
      5. partie polityczne to nie tylko te, które mają przedstawicielstwo w sejmie

      i to by było na tyle, ankeitę wypełniłam
      • Gość: Richelieu* Re: Dla studentów IP: 217.98.107.* 10.04.04, 23:42
        w pytaniach o poparcie wstąpienai do UE brakuje odpwiedzi "tak, ale" lub "i tak
        i nie" jest to bardzo częste stanowisko

        no a poza tymi brakami fajnie, że napisałeś tę ankietę w htmlu co bardzo
        ułatwiło jej wypełnianie. Nie dziwię się, że już tylu ją wypełniło
        Kiedy ja kiedyś tam próbowałam zrobić ankietę, dłuższą, ale to bez znaczenia to
        za chiny nie potrafiłam zrobić przycisku "wyślij" tak, żeby wysłało się z
        zachowaniem zaznaczeń. uhg, html naumiałam się za późno

    • Gość: pablo Re: Dla studentów IP: *.markom.krakow.pl / *.markom.krakow.pl 11.04.04, 14:21
      ciekawa, ciekawa aniketa
      Podbijam;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka