Forum   komentuje andrzej

komentuje andrzej

(4 wyniki)
  • rzez niewiniatek....krew sie leje...sprzedawaj kto moze!!!!!!!!!
  • Mój 'ulubiony" inwestor ma sie bardzo dobrze, spólki zjego grupy kapitałowej także. Ja niestety duzo gorzej! Jestem maluczkim wierzycielem jednego z dużych inwestorów giełdowych i akcjonariusza grupy firm :"?" , choć należy mi się od niego wynagrodzenie za wykonaną przed laty pracę!/ umowa zlecenie z jedną z jego spółek, niegiełdowej gwarantem i stroną umowy był osobiśćie potentat ; praca została wykonana tak jak strony sie umówiły/. to od kilku lat usiłuję odzyskać należną mi k...
  • Zamiast kupować Danonki i podzielić się w ten sposob z 3 mln głodnych polskich dzieci, może lepiej by zrzutkę na te głodne dzieci zrobili ci co im forsa już uszami wychodzi?
  • Zdecywowaly: autostrada, infrastruktura przemyslowa ..itd. Trudno sie oprzec wrazeniu, ze zamiat wydawac fortune (3.8 miliardy dolarow + mnostwo innych wydatkow) na samoloty bojowe (na przyszla wojne z ...?) mozna by raczej zainwestowac w drogi i nowoczesna infrastrukture Za 10 lat tych 48 F-16 bedzie po prostu przestarzalymi ptaszyskami a autostrady bylyby motorem inwestycjii przez dziesiatki lat (przyklad Wloch, Niemiec, Hiszpanii, USA)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się