Dodaj do ulubionych

Jaka jest według was najlepsza szkoła niepubliczna

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 20:02
która daje duże możliwości rozwoju, a po jej ukończeniu pracę ?
I nie jest to szkoła o profilu ekonomicznym ani informatycznym.
Obserwuj wątek
    • Gość: jamajk Re: Jaka jest według was najlepsza szkoła niepubl IP: *.cable.ubr02.basi.blueyonder.co.uk 30.06.04, 20:36
      Uwazam ze jest to SWPS (Szkola Wyzsza Psychologii Spolecznej).Wlasnie sie tam
      wybieram...Juz duzo wczesniej sprawdzilam ta szkole i uwazam ze dobrze zrobilam
      ida do niej na studia.
      • Gość: silver Re: Jaka jest według was najlepsza szkoła niepubl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 17:50
        SWPS:)
        • Gość: dan Collegium Civitas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 17:51
          SWPS to jakas rola na Pradze.
          • Gość: silver Re: Collegium Civitas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 17:58
            rola?
          • tak_zwany SWPS 02.07.04, 18:00
            Rola na Pradze... Człowieku, dam Ci radę: jak niewiele wiesz, to mów jeszcze
            mniej - nie skompromitujesz się...
            SWPS uważam za szkołę, która jeżeli już nie jest (np. w psychologii) to
            niedługo będzie lepsza od UW. Jeżeli wybierasz niepubliczną to na pewno nie
            będzie stracony czas i pieniądze. Collegium Civitas nie jest złe, ale według
            mnie do SWPS jeszcze mu sporo brakuje... Aczkolwiek kadra z PAN robi wrażenie.
            • Gość: silver Re: SWPS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 18:05
              dzieki za rade ale nie rozumiem sformulowalnia:rola na pradze.i to nie jest
              kompromitacja!
              • maly_czarnuch Re: SWPS 02.07.04, 18:14
                To nie było do Ciebie, silver, tylko do tego gościa, co chciał SWPS w ten
                sposób wykpić...
                • tak_zwany Re: SWPS 02.07.04, 18:16
                  Zgadza się, tylko ja sam umiem się wypowiadać...;-)
                  • maly_czarnuch Re: SWPS 02.07.04, 18:23
                    Sorry, tak_zwany, ale to tak jakoś z rozpędu...:-) Miałem podobną sytuację z
                    silverem na innym wątku i chciałem wyjaśnić... Chłopak ma lepszy niż my refleks.

                    Silver, technologia tego forum wygląda tak, że jak odpowiadasz na wątek, to gdy
                    szeregujesz "drzewkiem" to kolejność wypowiedzi ustosunkowujących się do danego
                    posta jest w kolejności ich powstawania. W moim przypadku (i tak zwanego pewnie
                    też) umieściłeś posta, w czasie gdy były pisane nasze... Ot lepszy masz refleks
                    (lub szybsze palce) i tyle.
                    • Gość: silver Re: SWPS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 18:26
                      Halo! ja jestem dziewczynka:)
                      • maly_czarnuch Re: SWPS 02.07.04, 18:32
                        Walę się moim pustym łbem w ścianę w pokucie za nieczytanie końcówek
                        gramatycznych i błagam o wybaczenie... ;-)
                        • Gość: silver Re: SWPS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 18:37
                          poczekaj..musze to przemyslec...wybaczam Ci:)
                        • Gość: T Student Re: SWPS IP: 193.190.134.* 03.07.04, 20:02
                          Oj mały czarny ma problemy czy kobieto to czy ...? Nie pal tyle bo to
                          szkodzi :))))))
                • Gość: silver Re: SWPS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 18:17
                  no to ja juz nic nie lapie sie w tej technologii nowoczesnej tego forum:):)
                  pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka