Gość: Kami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 20:02 która daje duże możliwości rozwoju, a po jej ukończeniu pracę ? I nie jest to szkoła o profilu ekonomicznym ani informatycznym. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jamajk Re: Jaka jest według was najlepsza szkoła niepubl IP: *.cable.ubr02.basi.blueyonder.co.uk 30.06.04, 20:36 Uwazam ze jest to SWPS (Szkola Wyzsza Psychologii Spolecznej).Wlasnie sie tam wybieram...Juz duzo wczesniej sprawdzilam ta szkole i uwazam ze dobrze zrobilam ida do niej na studia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silver Re: Jaka jest według was najlepsza szkoła niepubl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 17:50 SWPS:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dan Collegium Civitas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 17:51 SWPS to jakas rola na Pradze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silver Re: Collegium Civitas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 17:58 rola? Odpowiedz Link Zgłoś
tak_zwany SWPS 02.07.04, 18:00 Rola na Pradze... Człowieku, dam Ci radę: jak niewiele wiesz, to mów jeszcze mniej - nie skompromitujesz się... SWPS uważam za szkołę, która jeżeli już nie jest (np. w psychologii) to niedługo będzie lepsza od UW. Jeżeli wybierasz niepubliczną to na pewno nie będzie stracony czas i pieniądze. Collegium Civitas nie jest złe, ale według mnie do SWPS jeszcze mu sporo brakuje... Aczkolwiek kadra z PAN robi wrażenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silver Re: SWPS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 18:05 dzieki za rade ale nie rozumiem sformulowalnia:rola na pradze.i to nie jest kompromitacja! Odpowiedz Link Zgłoś
maly_czarnuch Re: SWPS 02.07.04, 18:14 To nie było do Ciebie, silver, tylko do tego gościa, co chciał SWPS w ten sposób wykpić... Odpowiedz Link Zgłoś
tak_zwany Re: SWPS 02.07.04, 18:16 Zgadza się, tylko ja sam umiem się wypowiadać...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
maly_czarnuch Re: SWPS 02.07.04, 18:23 Sorry, tak_zwany, ale to tak jakoś z rozpędu...:-) Miałem podobną sytuację z silverem na innym wątku i chciałem wyjaśnić... Chłopak ma lepszy niż my refleks. Silver, technologia tego forum wygląda tak, że jak odpowiadasz na wątek, to gdy szeregujesz "drzewkiem" to kolejność wypowiedzi ustosunkowujących się do danego posta jest w kolejności ich powstawania. W moim przypadku (i tak zwanego pewnie też) umieściłeś posta, w czasie gdy były pisane nasze... Ot lepszy masz refleks (lub szybsze palce) i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silver Re: SWPS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 18:26 Halo! ja jestem dziewczynka:) Odpowiedz Link Zgłoś
maly_czarnuch Re: SWPS 02.07.04, 18:32 Walę się moim pustym łbem w ścianę w pokucie za nieczytanie końcówek gramatycznych i błagam o wybaczenie... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silver Re: SWPS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 18:37 poczekaj..musze to przemyslec...wybaczam Ci:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T Student Re: SWPS IP: 193.190.134.* 03.07.04, 20:02 Oj mały czarny ma problemy czy kobieto to czy ...? Nie pal tyle bo to szkodzi :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silver Re: SWPS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 18:17 no to ja juz nic nie lapie sie w tej technologii nowoczesnej tego forum:):) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś