Gość: Manianka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.07.04, 14:18
W tym roku zdawalam na 4 kierunki na uw: dziennikarstwo, filologia polska,
mish, filologia angielska. I powiem szczerze, ze poziom egzaminow mnie
przerosl parokrotnie. Brakowalo mi paru punktów, czasem nawet pół, ale w
sumie to watpie czy sie dostane gdziekolwiek na studia panstwowe. Mysle, ze
problem tkwi w tym, ze uczniowie wynosza z liceum bardzo mizerna wiedze,
ktora musza podbudowac kursami przygotowawczymi. Bo po samym liceum jest
naprawde ciezko sie dostac gdziekolwiek. Naprawde.