Gość: Natalia
IP: *.181.113.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
22.05.13, 22:47
Witam, od paru miesięcy intersuje mnie budownictwo, jednak wydaje mi sie (nie sprawdzalam wynikow), że zwaliłam fize. Próg wynosi 160, mam nadzieję, że spadnie, jednak chodzi mi bardziej o progi z III tury z 2012 roku. Może ktoś wie jak mniej więcej sie przedstawiała sytuacja wtedy.. ;)