IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 09:15
dzisiaj konczy sie juz 3 etap rekrutacji..prawda??czy to zncazy ze jesli sie
nie dostane to juz nie mma szans...przeciez zawsze ktos moze jeszce
zrezygnowac..jak mma sie dowiadywac dzwonic tam??
Obserwuj wątek
    • Gość: up up Re: SGGW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 18:49
    • Gość: up up Re: SGGW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.05, 19:32
      • Gość: rycerz ni Re: SGGW IP: 80.50.250.* 20.07.05, 19:39
        po co zdawalas na sggw? przeciez to buda produkujaca na sile 'magystrow', zero
        klimatu i akademickiej dysputy - tylko bezmyslne walkowanie. ehh, zal mi tych
        rzesz, ktorzy zauroczeni bogactwem sggw zdaja tam co roku w ilosciach
        ponadprzecietnych.
        • Gość: gg Re: SGGW IP: *.zeork.com.pl 20.07.05, 20:54
          czyżbyś w ten sposób rozładowywał frustracje po nieprzyjęciu na studia właśnie
          w SGGW, kochany "doktorze habilitowany"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka