Gość: kaskaaaa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.07.05, 09:15
dzisiaj konczy sie juz 3 etap rekrutacji..prawda??czy to zncazy ze jesli sie
nie dostane to juz nie mma szans...przeciez zawsze ktos moze jeszce
zrezygnowac..jak mma sie dowiadywac dzwonic tam??