Dodaj do ulubionych

lektoraty & wf

05.08.05, 15:58
powiedzcie cos o lektoratach jezykowych na KULu? na jakim poziomie sa?
zapisalam sie na francuski podstawowy,ale nigdy sie tego jezyka nie uczylam -
czy dam rade sie czegos na uczelni nauczyc? i jak wyglada sprawa z WFem?
widzialam dosyc fajna oferte zajec - kiedy trzeba sie zapisywac, jak wygladaja
te zajecia, czy jest z wf ocena? pozdr :)
Obserwuj wątek
    • kolamix Re: lektoraty & wf 06.08.05, 13:29
      tyle co na razie wiem to to że trzeba się zapisywać na początku roku
      przynajmniej tak mi się wydaje :)
    • smiley20 Re: lektoraty & wf 07.08.05, 21:00
      z wfu jest ocena,natomiast jesli chodzi o zapisywanie sie na zajecia to chyba masz na mysli sekcje(dodatkowe zajecia), ktore sa platne.Poszczegolne kierunki sa po prostu przydzielane do poszczegolnych sportow np.ja mialam fitness, inni siatkowke itp.
      • justyszda Re: lektoraty & wf 30.08.05, 00:00
        > z wfu jest ocena,natomiast jesli chodzi o zapisywanie sie na zajecia to chyba m
        > asz na mysli sekcje(dodatkowe zajecia), ktore sa platne.Poszczegolne kierunki s
        > a po prostu przydzielane do poszczegolnych sportow np.ja mialam fitness, inni s
        > iatkowke itp.

        Nie do końca dodatkowe... Zamiast WF- u można się zapisać na jakąś sekcję. Płaci
        się tylko raz na rok ubezpieczenie, coś koło 30- 40 zł, już nie pamiętam
        (jedynie aerobik jest płatny, ale nie wiem, czy można go zaliczyć jako WF).
        Wtedy nie chodzi się na normalny WF, tylko na zajęcia sekcji, one są po 18.
        Tylko trzeba się zapisywać, bo nie zawsze jest dużo miejsc. No i zapewne zgłosić
        prowadzącemu normalny WF.
        Ja chodziłam na sekcję badmintona, razem ze mną chodziło też sporo
        "pierwszaków". Nawiasem mówiąc, polecam badminton, świetny sport!!
        • mile_to_takie zamiast typowego wf :) 23.09.05, 22:48
          " Nawiasem mówiąc, polecam badminton, świetny sport!! "
          -------> zgadzam się!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka