tearjearker
05.08.05, 15:58
powiedzcie cos o lektoratach jezykowych na KULu? na jakim poziomie sa?
zapisalam sie na francuski podstawowy,ale nigdy sie tego jezyka nie uczylam -
czy dam rade sie czegos na uczelni nauczyc? i jak wyglada sprawa z WFem?
widzialam dosyc fajna oferte zajec - kiedy trzeba sie zapisywac, jak wygladaja
te zajecia, czy jest z wf ocena? pozdr :)