jakaa
22.09.05, 17:11
czeeee! dowiedzialam sie przed paroma minutami o imprezce czy tam spotkaniu
jak kto woli ;) ktora ma sie odbyc w przyszla sobote w krakowie w ktoryms z
tamtejszych barow ;-D ponoc maja spotkac sie studenci KSW ale mysle ze inni
tez byliby mile widziani :o] łapie sie ktos...??? moze byc fajnie... piszcie
co o tym myslicie. pozdrawiam papapapapapa :-*