Dodaj do ulubionych

Krakow... ImPrEzKa

22.09.05, 17:11
czeeee! dowiedzialam sie przed paroma minutami o imprezce czy tam spotkaniu
jak kto woli ;) ktora ma sie odbyc w przyszla sobote w krakowie w ktoryms z
tamtejszych barow ;-D ponoc maja spotkac sie studenci KSW ale mysle ze inni
tez byliby mile widziani :o] łapie sie ktos...??? moze byc fajnie... piszcie
co o tym myslicie. pozdrawiam papapapapapa :-*
Obserwuj wątek
    • Gość: nostos Re: Krakow... ImPrEzKa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 15:37
      slyszalam o weekendzie integracyjnym (KSW) ja jestem chetna i moje 3 kolezanki
      mysle tez :) gdzie co jak..piszcie
      • Gość: BARAN Re: Krakow... ImPrEzKa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.05, 16:23
        wszystko jest na gronie!! KSW FRYCZ MODRZEWSKI, temat prawo, tam sie wpisuja
        chetni :]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka