Dodaj do ulubionych

W-f na AM Poznań

26.09.05, 14:23
Może ktoś z was wie, gdzie można zapisać się na zajęcia wychowania fizycznego
(AM POZNAŃ), no i oczywiście jak szybko trzeba to uczynić, przy okazji
możecie mi napisać jakie dyscypliny można wybrać i czy obecnośc na w-f-ie
jest obowiązkowa? Aha, mam jeszcze jedno pytanko, podobno lepiej zapisać się
do AZS-u, wtedy jest się zwolnionym z lekcji w-f-u, więc pomóżcie mi
zdecydować co lepiej wybrać, Z góry DZIĘKI
Obserwuj wątek
    • pigulka2 Re: W-f na AM Poznań 27.09.05, 19:28
      Kurde, na serio nikt nic nie wie???
    • pigulka2 Re: W-f na AM Poznań 27.09.05, 19:29
      A może wiecie czy już są plany zajęć na wydziale Nauk o Zdrowiu??? Prosze
      odpisujcie :)
      • Gość: :) Re: W-f na AM Poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 20:15
        hej a co bedziesz studiowac, pielęgniarstwo?dzwonilam do dziekanatu na
        smoluchowskiego i mi powiedzieli ze plan ma byc wywieszony gdzies przy
        dziekanacie niby w piatek...oczywiscie wszystkie inne wydziały maja juz plany w
        necie, a my nie:(
    • pigulka2 Re: W-f na AM Poznań 28.09.05, 15:03
      Yo! Ja też jestem z pielęgniarstwa. Też jestem zła, że tylko nasz wydział nie
      podał w necie planów zajęć. Masz gg, to podaj pogadamy sobie. Czekam też na
      inne koleżanki z kierunku, przepraszam na kolegów też :):):)Podawajcie numery
      GG.Papatki
      • Gość: :) Re: W-f na AM Poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 20:20
        tzn ja jestem z fizjoterapii, moje 2 kolezanki sa na pielegniarstwie! no ale i
        tak sie spotkamy na tych calych inauguracjach w auli na wieniawskiego z tym ze
        raczej nie bedziemy wiedziec ze to my;) trzymaj sie
        • pigulka2 Re: W-f na AM Poznań 29.09.05, 11:24
          Dobra dzięki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka