pigulka2
26.09.05, 14:23
Może ktoś z was wie, gdzie można zapisać się na zajęcia wychowania fizycznego
(AM POZNAŃ), no i oczywiście jak szybko trzeba to uczynić, przy okazji
możecie mi napisać jakie dyscypliny można wybrać i czy obecnośc na w-f-ie
jest obowiązkowa? Aha, mam jeszcze jedno pytanko, podobno lepiej zapisać się
do AZS-u, wtedy jest się zwolnionym z lekcji w-f-u, więc pomóżcie mi
zdecydować co lepiej wybrać, Z góry DZIĘKI