Forum   uzda

uzda

(10 wyników)
  • Zauważom nyrwowość i pywnom agresję przi przypomnieniu Szlyzjerstwu, że dzisej jes tyn dzień, Gyburstag Adolfa Hitlera. Niy wiym czamu, w końcu to idol ciranka, balysta i cołkiej ferajny ze gnojoka ggg. Myśla, że przaje mu tysz arni zipenzibcyś i inksze kahrlusy ze Srasiu. Paullek na 100% spolił co najmni jednom płytę Soyki z tyj okazji.
  • >Tym procesem żyje cała Polska. Wstępem..były dokonane na polecenie >marszałka Piłsudskiego ... aresztowania posłów partii opozycyjnych >wchodzących... policjanci i żandarmi zastraszali, poniżali, bili, >inscenizowali egzekucje zatrzymanych. Wiceprezesa CKW PPS Hermana >Liebermana skatowano do utraty przytomności....specjalnie dobrani >oficerowie i podoficerowie znieważali i bili więźniów. I taka wlasnie byla demokracja w wydaniu "polskim".. W rolach gl...
  • Chciałabym poznać Wasze opinie. Chętnie dowiedziałabym się czegoś od osób, które zakupiły uzdę. Jak Wasz pies na nią zareagował?
  • Witam; mam psa, przygarniętego z ulicy, prawdopodobnie wyrzuconego z samochodu po drodze na ferie zimowe. Wtedy był chudziutki i totalnie znerwicowany. Jest u mnie ponad 1,5 roku, przytył kg, trochę 'znormalniał', ale nadal wykazuje agresję w stosunku do innych psów, rowerzystów, biegnących ludzi - mieszkam w dzielnicy willowej, więc wszystkiego jest pod dostatkiem. Chodzi zawsze na smyczy albo w kagańcu, ale jest jeden problem - bestia ciągnie jak szalona, mimo kolczatki. Jeśli jaki...
  • Nasz kolega twierdzi, że jest zepsuty do szpiku kości. Czy Wy możecie to samo powiedzieć o sobie? PS. Moje kości mają poczucie godności.
  • PrzeTRWAMy....i pewnie zaraz dołaczy duet jednego głosu...:))) Jak jednak te haki potrafią dużo utrzymać:)))) I to naj;lepiej jak każdy ma na każdego:)))) trudny
  • ewka1973 napisała Co to wg was znaczy określenie kobieta wyuzdana, jaka ma być w łóżku, jak ma się zachowywać abyście mogli o niej powiedzieć, że była bardzo niegrzeczna i wyuzdana? Dla mnie, czym bardziej swobodna, "niegrzeczna i wyuzdana" - tym lepsza :) Oczwiscie w sytuacji intymnej (no, ew. w tancu na dancingu), a nie na srodku ulicy :)
  • Rokita(4)

    Dodatek do Za Dużych Kapeluszy i Płonące Małżowiny. Ostatnia Ostoja na wypadek Don pasu. Władza go upaja. Jak w pewną czerwcową noc w 1992 r. Czy dostanie równie gustowną uzdę, czy zwiększy rozmiar kapeluszy?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się