smerfcia
30.09.05, 19:17
mam pytanie do studentów/absolwentow medycyny: czy mozna zrobić specjalizację
(chodzi mi o psychiatrię) po studiach psychologicznych? domyślam sie że będą
to studia podyplomowe. proszę o info jak to wygląda (ile semestrów i w jakim
trybie )
pozdrawiam ;)