Dodaj do ulubionych

studia podyplomowe

30.09.05, 19:17
mam pytanie do studentów/absolwentow medycyny: czy mozna zrobić specjalizację
(chodzi mi o psychiatrię) po studiach psychologicznych? domyślam sie że będą
to studia podyplomowe. proszę o info jak to wygląda (ile semestrów i w jakim
trybie )
pozdrawiam ;)
Obserwuj wątek
    • kropkenstein Re: studia podyplomowe 30.09.05, 19:25
      raczej nie psychaiatra jest lekarzem i trzeba ukonczyc medycyne
    • mmrozek Re: studia podyplomowe 30.09.05, 22:09
      Psychiatra to lekarz i min innmi ma prawo do przepisywania lekow. Do tego
      trzeba skonczyc medycyne. Nigdy nie slyszalam o studiach podyplomowych z tym
      zwiazanych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka