Gość: mika
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.12.05, 22:35
ktoś z was studiuje może zarządzanie w turystyce /magisterskie
uzupełniające/na tej uczelni?, mam pytanie jaki jest poziom i czy warto
wogóle tam iść? Skończyłam turystyke wieczorowo w prywatnej szkole która ma
niby 7-8-9 miejsce w rankingach wśród szkól prywatnych i pierwsze jeżeli
chodzi o turystyke ale szczerze nie jetsem zadowolona. prosze o odpowiedz.