Dodaj do ulubionych

Unia Europejska

24.01.06, 09:27
Czy ktoś z Was pisał może o UE pod kątem zjawiska bezrobocia?? Jakieś
programy pomocowe, fundusze z UE?? Proszę o pomoc!!!
S.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka