Gość: WROCŁAWIANKA
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.03.06, 16:31
Witam wszystkich. Chciałam rozpocząć wątek o najlepszych, najgorszych i
najbardziej "lajtowych" szkołach prywatnych. Ja w tym roku bede zaczynać
studia i chciałam się dowiedzieć ,gdzie jest łatwo? bo Orłem niestety nie
jestem-ale chyba liczyą się chęci, że chce studiować, prawda KOCHANI
FORUMOWICZE? pozdrawiam