Dodaj do ulubionych

Najlepsze i najgorsze szkoły prywatne

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 16:31
Witam wszystkich. Chciałam rozpocząć wątek o najlepszych, najgorszych i
najbardziej "lajtowych" szkołach prywatnych. Ja w tym roku bede zaczynać
studia i chciałam się dowiedzieć ,gdzie jest łatwo? bo Orłem niestety nie
jestem-ale chyba liczyą się chęci, że chce studiować, prawda KOCHANI
FORUMOWICZE? pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: ebe Re: Najlepsze i najgorsze szkoły prywatne IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.03.06, 16:59
      jański w warszawie
      • Gość: S Re: Najlepsze i najgorsze szkoły prywatne IP: *.euro-net.pl 08.03.06, 17:14
        WSFiZ w Białymstoku
        • Gość: Ewa Re: Najlepsze i najgorsze szkoły prywatne IP: *.kablowka.waw.pl 08.03.06, 22:34
          Fakt obie są poniżej czegokolwiek.
    • tocqueville DSWE twp 08.03.06, 18:38
      We Wrocławiu polecam DSWE TWP
      www.dswe.wroc.pl/
    • jirzi Re: Najlepsze i najgorsze szkoły prywatne 08.03.06, 22:51
      Zarówno w przypadku szkół publicznych, jak i prywatnych nie ma sensu ocenianie
      ich całościowo. Sensowne jest dyskutowanie, które kierunki są złe/dobre w
      poszczególnych szkołach. Jesteś z Wrocka, więc dla przykładu na Uniwersytecie
      Wrocławskim germanistyka jest świetna, a anglistyka "mało swietna".
      Poza tym, piszesz, że interesuje cię, które szkoły są złe, a które dobre, ale
      jednocześnie piszesz, że chcesz się dowiedzieć, gdzie jest łatwo. Czy sądzisz,
      że im łatwiej tym lepsza szkoła, czy też, im łatwiej tym gorsza? Jeśli
      interesują cię kiepskie, to zapisz się do jakiejś Wyższej Szkoły Temperowania
      Ołówków i nie pytaj o nic ludzi na forum. Jeśli interesują cię dobre, to
      najpierw określ, co chcesz studiować. Jest tu sporo studentów róznych kierunków
      i jesli założysz wątek: Gdzie warto/ nie warto studiować X, to się czegoś dowiesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka