Gość: jula IP: *.toya.net.pl 19.05.06, 22:55 Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy do Stanów za pośrednictwem tego biura. Czy ktoś z was może korzystał z oferty tej firmy i mógłby ewentualnie powiedzieć mi jak wyglądała wasza "współpraca"?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj