Gość: Kak
IP: *.skierniewice.mediaclub.pl
29.01.03, 19:08
To zwykłe lanie po ścianie. Tych wszystkich doradców należałoby
rozgonić, a pieniądze skierować na pomoc w tworzeniu miejsc
pracy. Niech te biura wykażą osiągnięcia - ile i komu pomogły,
znalazły miejsc pracy. W obecnej dobie, gdy internet jest za
każdym rogiem, na każdym słupie można spotkać ogłoszenie
pośrednika i przecietny obywatel potrafi pisać i czytać UP i
wszelkiego rodzaju jego agendy są ssawą pieniędzy podatnika.
Rezultaty ZEROWE. To ciepłe posadki i przechowalnie upadłych
aniołów.