Dodaj do ulubionych

Biura karier

IP: *.skierniewice.mediaclub.pl 29.01.03, 19:08
To zwykłe lanie po ścianie. Tych wszystkich doradców należałoby
rozgonić, a pieniądze skierować na pomoc w tworzeniu miejsc
pracy. Niech te biura wykażą osiągnięcia - ile i komu pomogły,
znalazły miejsc pracy. W obecnej dobie, gdy internet jest za
każdym rogiem, na każdym słupie można spotkać ogłoszenie
pośrednika i przecietny obywatel potrafi pisać i czytać UP i
wszelkiego rodzaju jego agendy są ssawą pieniędzy podatnika.
Rezultaty ZEROWE. To ciepłe posadki i przechowalnie upadłych
aniołów.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kuba Re: Biura karier IP: 216.189.254.* 20.02.03, 16:16
      Cytuje jedno ze zdan z powyzszego artykulu :"Biuro karier przy
      Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w
      Łodzi istnieje już prawie cztery lata. - Do tej pory pomogliśmy
      w otrzymaniu posady lub odbyciu stażu zawodowego ponad stu
      młodym ludziom - zapewnia Łukasz Sułkowski z Działu Public
      Relations SWPiZ" Moim zdaniem to jest smieszne. Oni nie powinni
      sie przyznawac ze pomogli tylko stu ludziom w cztery lata. To
      jest srednia 25 osob na rok. Gdyby to byla prywatna firma to
      nigdy by na siebie nie zarobila przy takich rezultatach. Nie
      mowiac juz o tym ile mlodych osob zglosilo sie o pomoc. To jest
      smieszne!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka