Dodaj do ulubionych

WSB Poznań

IP: *.kalisz.mm.pl 03.09.06, 18:10
czy warto?jak pracodawcy patrza na dyplom stamtad.zastanawiam sie tez nad
wroclawiem..cos zaocznego ekonomicznego,bo Poznań odpycha troche
taka "wyzszoscia".doradzcie cos:)
Obserwuj wątek
    • misiak38 Re: WSB Poznań 03.09.06, 19:33
      zaczynam tu III rok od października i z przerażeniem lekkim stwierdzam że nawet
      nie potrafię w tej chwili stwierdzić czy się opłacało i czy jestem
      zadowolona.to wyjdzie rzeczywiście wtedy jak pracy będę szukać.szkoła daje duże
      możliwości, ale jak pracodawcy patrzą na to że to akurat tę szkołę sie
      skończyło to nie wiem,wiem że WSB ma wysokie notowania w rankingach,ale co tam
      one.lekko nie jest, uczyc się trzeba.jest też minusów, ale to każda szkoła
      chyba takie ma, parę takich rzeczy które wychodzą dopiero później i wtedy się
      człowiek wkurza i żałuje, tak jak ze mną było. w sumie cieszę się że to juz
      ostatni rok tutaj,wiem ze nie wrócę tu na USM.

      bo Poznań odpycha troche
      > taka "wyzszoscia".

      gdzie sie spotkałaś z wyższością w p/niu??
      • Gość: agata Re: WSB Poznań IP: *.kalisz.mm.pl 04.09.06, 18:31
        opowiedz o tych minusach szkoly..co cie rozczarowało?wiem ze szkola wysoko stoi
        w rankingach i ze ma wysoki poziom, choc moze to tylko otoczka i ze jak
        zaplacisz to przejdziesz dalej..a Poznan troche rozwlekly i brakuje mu takiej
        kameralnosci, no i malo jest nowych inwestycji..nie to oc Wroclaw. ale to
        tylko subiketywna ocena prowincjuszki.pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka