Gość: agata IP: *.kalisz.mm.pl 03.09.06, 18:10 czy warto?jak pracodawcy patrza na dyplom stamtad.zastanawiam sie tez nad wroclawiem..cos zaocznego ekonomicznego,bo Poznań odpycha troche taka "wyzszoscia".doradzcie cos:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misiak38 Re: WSB Poznań 03.09.06, 19:33 zaczynam tu III rok od października i z przerażeniem lekkim stwierdzam że nawet nie potrafię w tej chwili stwierdzić czy się opłacało i czy jestem zadowolona.to wyjdzie rzeczywiście wtedy jak pracy będę szukać.szkoła daje duże możliwości, ale jak pracodawcy patrzą na to że to akurat tę szkołę sie skończyło to nie wiem,wiem że WSB ma wysokie notowania w rankingach,ale co tam one.lekko nie jest, uczyc się trzeba.jest też minusów, ale to każda szkoła chyba takie ma, parę takich rzeczy które wychodzą dopiero później i wtedy się człowiek wkurza i żałuje, tak jak ze mną było. w sumie cieszę się że to juz ostatni rok tutaj,wiem ze nie wrócę tu na USM. bo Poznań odpycha troche > taka "wyzszoscia". gdzie sie spotkałaś z wyższością w p/niu?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agata Re: WSB Poznań IP: *.kalisz.mm.pl 04.09.06, 18:31 opowiedz o tych minusach szkoly..co cie rozczarowało?wiem ze szkola wysoko stoi w rankingach i ze ma wysoki poziom, choc moze to tylko otoczka i ze jak zaplacisz to przejdziesz dalej..a Poznan troche rozwlekly i brakuje mu takiej kameralnosci, no i malo jest nowych inwestycji..nie to oc Wroclaw. ale to tylko subiketywna ocena prowincjuszki.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś