Dodaj do ulubionych

KSW Kraków do studentów

IP: *.zetosa.krakow.pl 03.01.07, 19:34
Witam mam pytanko do studentów KSW w Krakowie, którzy dostali teraz
stypendium np.socjanle.Czy macie tą kase juz na koncie?????????????
Obserwuj wątek
    • Gość: dusia Re: KSW Kraków do studentów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 22:10
      Hej !!!!Ja ostatnie dostalam 5 lutego a teraz sprawdzalam konto i za marzec
      jeszcze nie ma:(( pozdrawiam:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka