Gość: małami IP: *.zetosa.krakow.pl 03.01.07, 19:34 Witam mam pytanko do studentów KSW w Krakowie, którzy dostali teraz stypendium np.socjanle.Czy macie tą kase juz na koncie????????????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dusia Re: KSW Kraków do studentów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 22:10 Hej !!!!Ja ostatnie dostalam 5 lutego a teraz sprawdzalam konto i za marzec jeszcze nie ma:(( pozdrawiam:)))) Odpowiedz Link Zgłoś