Gość: abis
IP: 213.77.65.*
22.04.03, 13:20
cześć...to znowu ja...miałam kiedyś okazje pisać z Tobą w sprawie geografii
na UŚ...duzo się dowiedziałam...ale mam jeszcze takie pytanko...mam nadzieje
ze sie nie bedziesz złościć...co wiesz coś o Akademii Pedagogicznej w
Krakowie (www.ap.pl) gdzie jest kierunek geografia...po roku jest kilka
specjalizacji do wyboru..m.in.geografia z przedsiębiorczością i gospodarką
przestrzenną...(zaoczne 5-letnie magisterskie)...czy mogłabyś mi coś o tym
napisać...jeśli wiesz coś..i czy warto na taką specjalność..napisz mi co
sądzisz...dziekuję i pozdrawiam!!!!!!(abis@gazeta.pl)