19.04.07, 01:35
Co o niej powiedcie?? Interesuje mnie jakas szkola policealna, nie studia.
Nawet nie wiem czy takie sa ;/ Ciezko, nie ciezko? Jak pozniej z praca, czygo
ucza? Z gory dzieki.
Obserwuj wątek
    • Gość: YB Re: Dietetyka IP: *.chello.pl 19.04.07, 01:39
      a nie prosciej sobie zalatwic lewy dyplom?
      • caribbean.rum Re: Dietetyka 19.04.07, 01:46
        Prosciej
        • Gość: YB Re: Dietetyka IP: *.iitd.pan.wroc.pl 19.04.07, 09:04
          so go for it

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka