caribbean.rum 19.04.07, 01:35 Co o niej powiedcie?? Interesuje mnie jakas szkola policealna, nie studia. Nawet nie wiem czy takie sa ;/ Ciezko, nie ciezko? Jak pozniej z praca, czygo ucza? Z gory dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: YB Re: Dietetyka IP: *.chello.pl 19.04.07, 01:39 a nie prosciej sobie zalatwic lewy dyplom? Odpowiedz Link Zgłoś