Dodaj do ulubionych

Pytanie o życiorys

08.07.07, 23:12
Składam dokumenty na SWPS w Sopocie i wymagany jest m.in. życiorys.
Powiedzcie mi pod jakim kątem go napisać, czy tylko suche fakty tzn.
urodziłam się..., ukończyłam szkołę..., pracowałam... itd, czy tak jak CV -
podkreślić, dlaczego właśnie mnie powinni przyjąć?
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: Pytanie o życiorys IP: *.cnb.com.pl 08.07.07, 23:12
      Dlaczego mają Cię przyjąć, to się pisze w liście motywacyjnym, nie w cv.
    • Gość: onka Re: Pytanie o życiorys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.07, 23:17
      Życiorys to życiorys pisz tak, jak podajesz na początku, (CV to właśnie
      życiorys - po łacinie Curriculum Vitae), to o czym piszesz potem to list
      motywacyjny :)
    • fruzia80 Re: Pytanie o życiorys 08.07.07, 23:24
      no faktycznie, zakręciłam się trochę z tym pomieszaniem CV i listu
      motywacyjnego:) Zdarza się. Ale dzięki za odp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka