fruzia80
08.07.07, 23:12
Składam dokumenty na SWPS w Sopocie i wymagany jest m.in. życiorys.
Powiedzcie mi pod jakim kątem go napisać, czy tylko suche fakty tzn.
urodziłam się..., ukończyłam szkołę..., pracowałam... itd, czy tak jak CV -
podkreślić, dlaczego właśnie mnie powinni przyjąć?