Dodaj do ulubionych

uj - legitymacja studencka

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.07, 23:05
w tym roku zaczynam drugi kierunek i nie muszę mieć nowej legitymacji, ale za
rok już mi się skończy obecna. czy wówczas bez problemu z tego "nowego"
kierunku dostanę drugą na początku drugiego roku?
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: uj - legitymacja studencka IP: *.cnb.com.pl 22.07.07, 13:14
      Trudno, żeby było inaczej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka