Gość: es-a
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
21.07.07, 23:05
w tym roku zaczynam drugi kierunek i nie muszę mieć nowej legitymacji, ale za
rok już mi się skończy obecna. czy wówczas bez problemu z tego "nowego"
kierunku dostanę drugą na początku drugiego roku?