Dodaj do ulubionych

WSZ-SW czy WSPIZ...

IP: 62.29.135.* 24.06.03, 00:46
nie mogę się zdecydować...
Warszawska Szkoła Zarządzania - SW czy WSPIZ im. Koźmińskiego? różnice w
cenie są Koźmiński przoduje w rankingach... może ktoś chodzi tam i mógłby coś
powiedzieć więcej najlepiej też coś o 'testach kwalifikacyjnych' tam...
Obserwuj wątek
    • Gość: Monika Re: WSZ-SW czy WSPIZ... IP: 213.77.23.* 25.06.03, 10:06
      Jestem na drugim roku w WSZ-SW - studia zaoczne. Szkoła znajduje się w
      niewielkim odrestaurowanym pałacyku, co tworzy domową atmosferę. Organizacja
      całkiem dobra - nie mamy okienek ( nie musimy czekać np. 1 godz. na następne
      wykłady), jeżeli któregoś z wykładowców nie ma również załatwiane jest
      przesunięcie następnych zajęć. Szkoła jest niewielka i może dlatego wszystko
      jest pod kontrolą. Nie wiem co jeszcze chciałbyś wiedzieć ? Na pewno wielkim
      plusem tej szkoły jest to, że zajęcia odbywają się w piątki i soboty.
      • Gość: Menciu Re: WSZ-SW czy WSPIZ... IP: 62.29.135.* 25.06.03, 12:37
        > Jestem na drugim roku w WSZ-SW - studia zaoczne. Szkoła znajduje się w
        > niewielkim odrestaurowanym pałacyku, co tworzy domową atmosferę. Organizacja
        > całkiem dobra - nie mamy okienek ( nie musimy czekać np. 1 godz. na następne
        > wykłady), jeżeli któregoś z wykładowców nie ma również załatwiane jest
        > przesunięcie następnych zajęć. Szkoła jest niewielka i może dlatego wszystko
        > jest pod kontrolą. Nie wiem co jeszcze chciałbyś wiedzieć ? Na pewno wielkim
        > plusem tej szkoły jest to, że zajęcia odbywają się w piątki i soboty.

        cóż myślałem bardziej na temat studiów dziennych. chciałbym wiedzieć coś o
        warunkach studiowaniach itd. pozatym jak z wykładowacami?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka