neverever88 06.08.07, 20:37 Ojj na pewno się dostaniesz wirczyk:)) Ja też ide do Poznania, tyle,że nie na stome;D rekin_mały a Ty skad wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj