Gość: malgosia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.09.07, 11:39
dostałam sie na muzykologie na UAM - złozyłam wszystkie wymagane
dokumenty wraz ze zdjeciami, czy jesli dostane sie na inny kierunek
w drugim naborze to czy mogłabym zabrac dokumenty z muzykologii i
przeniesc je na inny wydział i na kierunek, ktory chciałabym
studiowac ... jak to jest ?!