Dodaj do ulubionych

Pomocy!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 11:39
dostałam sie na muzykologie na UAM - złozyłam wszystkie wymagane
dokumenty wraz ze zdjeciami, czy jesli dostane sie na inny kierunek
w drugim naborze to czy mogłabym zabrac dokumenty z muzykologii i
przeniesc je na inny wydział i na kierunek, ktory chciałabym
studiowac ... jak to jest ?!
Obserwuj wątek
    • Gość: malgosia Re: Pomocy!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 11:53
      ?????prosze o odpowiedź
    • Gość: heaven Re: Pomocy!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 12:05
      hej:) Spokojnie możesz wziąć swoje dokumenty i złożyć tam, gdzie
      chcesz studiować najbardziej:) to oczywiste, nikt Cię nie trzyma na
      siłę i za karę na danym kierunku!! Nie powinno byc problemu.
      Pozdrawiam:))
    • Gość: malgosia Re: Pomocy!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.07, 01:45
      Dziekuję za odpowiedź :))
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka