Forum   suchość oka

suchość oka

(3 wyniki)
  • Od 3 miesięcy biorę letrox 50 i od miesiąca męczy mnie suchość w oczach (używam sztuczne łzy) i ustach, sucha skóra i ogólne osłabienie. Nie wiem czy zmieniać lek na euthyrox czy to się unormuje. Mam stwierdzone Hashimoto przez przypadek na badaniu kontrolnym, żadnych objawów typowych nie miałam. Wynik początkowy TSH 13, teraz 2, aTPO ponad 200 i lekko powiększona tarczyca. Dziękuję.
  • mój lekarz rodzinny wysłał mnie na konsultacje do endokrynologa - mam 30 lat i ciągle trądzik i łojotok, zrobiłam badania hormonów - wszystkie w normie oprócz progesteronu.endokrynolog najwyraźniej nie chcąc się mieszac w moje sprawy ginekologiczne wmówił mi że mam niedoczynność tarczycy- oczywiście zrobił wywiad rzeczywiście mam typowe objawy - tzn , marznę ale jestem zmarzluchem od dziecka ,ziewam i jestem stale zmęczona ale to od bardzo niskiego normalnego u mnie cienienia 90/60 do...
  • Od ponad 1o lat dokucza mi suchość obu oczu . Używałem przeróżnych kropli . Ostatnio żelu . Jednak niesposob sięgać po niego co chwilę . A oczy są notorycznie suche . Często aż pieką . Pomóżcie !!!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?