Dodaj do ulubionych

Suplement??

IP: 195.205.146.* 20.09.07, 11:12
www.eurostudent.pl/Suplement-do-dyplomu,artykul,1426,artykuly.html
Znalazłam ten artykuł w jednym z portali. W tym roku będę robiła licencjat i
nie mam pojęcia co wstawić sobie do tego dokumentu?? Ktoś może mi poradzić?
Obserwuj wątek
    • Gość: banan Re: Suplement?? IP: 195.205.146.* 20.09.07, 11:13
      to zależy jakie praktyki robiłaś!
    • kimmi4 Re: Suplement?? 20.09.07, 12:35
      też mam ten sam problem :/
    • Gość: ??? Re: Suplement?? IP: *.chello.pl 20.09.07, 16:26
      A można wiedzieć, co student "może sobie wstawić" do suplementu? Przecież to
      uczelnia wydaje i dyplom i suplement!
      • Gość: s. Re: Suplement?? IP: *.piekary.net 20.09.07, 21:26
        no właśnie. nikt sie ciebie nie będzie pytał co ci wstawić ;P
    • Gość: licencjatka Re: Suplement?? IP: 195.205.146.* 21.09.07, 14:33
      Cytuję:"Na końcu suplementu do dyplomu znajdują się „Dodatkowe informacje” na
      temat naszych indywidualnych osiągnięć (np. działalność w kole naukowym); jest
      to także miejsce na wpisanie wszelkich danych, na które nie było rubryki gdzie
      indziej, a które mogą pomóc w oszacowaniu poziomu, rodzaju i zastosowaniu
      naszego wykształcenia (np. informacja o tym, że uzyskaniu wykształcenia
      towarzyszyły praktyki w danej instytucji)." Tak jest napisane w artykule. Zatem
      pytam osób kompetentnych czyli takich, które taki dokument posiadają. Jak widać
      jakiś wpływ an to jednak mamy.
      • Gość: Aga Re: Suplement?? IP: *.cnb.com.pl 21.09.07, 15:04
        Jeszcze nie składałam podania o suplement (dyplom mam), ale skoro
        tak się sprawy mają, to można poprosić o wpisanie (bo to nie Ty
        wpisujesz, tylko Twój dziekanat!!!) konferencji, na których się
        wygłaszało referaty, tytułów publikacji, certyfikatów językowych,
        działalności w kołach, praktyk, stażów, wolontariatów - no,
        wszystko, im więcej, tym chyba lepiej. I tak pewnie mało kto na to
        patrzy, ale jak to będzie ładnie wyglądało. :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka