Gość: licencjatka
IP: 195.205.146.*
20.09.07, 11:12
www.eurostudent.pl/Suplement-do-dyplomu,artykul,1426,artykuly.html
Znalazłam ten artykuł w jednym z portali. W tym roku będę robiła licencjat i
nie mam pojęcia co wstawić sobie do tego dokumentu?? Ktoś może mi poradzić?