IP: *.if.pwr.wroc.pl 15.06.01, 17:41
Witam i pozdrawiam wszystkich studentow naszej kochanej polibudy.
Tak sobei siedze, ucze sie do sesji i mysle, ze tu latwo sie dostac, ale gorzej
z utrzymaniem sie na studiach. Mimo wszystko polecam :)))

Aelirenn
Obserwuj wątek
    • Gość: Elrogalo Re: PWr IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 17.06.01, 19:53
      Nie bój się, jeszcze Ci ten entuzjazm przejdzie :)
      • Gość: steve Re: PWr IP: *.rsk.pl 17.06.01, 23:46
        co wy mozecie wiedziec o utrzymywaniu sie na studiach...

        zapraszam na UJ zobaczycie co to znaczy wolnoamerykanka......

        ps.
        nie polecam.
      • Gość: MAXIMA Re: PWr IP: *.provider.pl 18.06.01, 11:42
        TROCHE ZA DUŻO CHAMSTWA ZE STRONY NASZYCH WSPANIAŁYCH WYKŁADOWCÓW
        PS.NIE POLECAM DZIEWCZYNOM
        • Gość: ania Re: PWr IP: 217.30.154.* 18.06.01, 18:41
          No tak, wykładowcy się wyżywają, ale w końcu o to chodzi na tej uczelni,
          inaczej nie zajmowałaby 6-go miejsca w rankingu uczelni polskich pod względem
          poziomu nauczania
        • Gość: Aelirenn Re: PWr IP: 212.127.76.* 18.06.01, 20:10
          Ja jestem wlasnie przedstawicielka plci pieknej i narazie jeszzce entuzjazmu
          mi nie brak ;)))
          • Gość: hmm Re: PWr IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.06.01, 00:22
            Gość portalu: Aelirenn napisał(a):

            > Ja jestem wlasnie przedstawicielka plci pieknej i narazie jeszzce entuzjazmu
            > mi nie brak ;)))

            Mówię Ci...tylko spróbuj... Politechnika...te budynki...te czaderskie książki, w
            których nic sensownego nie ma...ci superowi wykładowcy, którzy coś tam marudzą po
            chińsku...polibuda - to jest po prostu ŻYCIE....

    • Gość: cha Re: PWr IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.06.01, 00:26
      No właśnie - Ci, co mają dobre oceny, to im się jest łatwo dostać, a ja muszę
      zdawać jakieś głupie egzaminy z matmy i z fizy, beznadzieja
    • Gość: bianka Re: PWr IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.06.01, 00:00
      ja jestem kobieta z polibudy i to w dodatku z wydzialu elektrycznego. dzisiaj
      mialam obrone i jestem mgr inz:))) na polibudzie bylo wspaniale - moze wlasnie
      dlatego ze jestem kobieta? polecam wszystkim odwaznym paniom:))
      • Gość: Aelirenn Re: PWr IP: *.w.pulawy.pl 26.06.01, 00:00
        Moje gratulacje :))). Mam nadzieje ze za 4 lata tez bede sie mogla pochwalic
        tytulem ;>>>
      • Gość: Ania Re: PWr IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.06.01, 00:00
        Przekonałaś mnie. Bo nie wiedziałam, czy na elektrycznym też jest czad
        Ale czy chociaż trochę ciekawy ten wydział?
        Kończyłaś we Wrocławiu?
        • Gość: bianka Re: PWr IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.06.01, 12:07
          co to znaczy dla ciebie ciekawy? jesli umiesz matme to dasz rade, jesli
          nieumiesz zglos sie do mnie:))), poszlam tam po ogolniaku o elektrycznosci nie
          wiedzialam nic, ale mozna sie tego nauczyc. chcesz wiedziac wiecej? napisz
          adres e-mail wszystko ci opowiem:))
          a studiowalam we wroclawiu
          • Gość: Ania Re: PWr IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.06.01, 16:07
            g501926793@interia.pl
            Tzn chciałabym dowiedzieć się z jakich konkretnie książek się korzysta w ciągu
            całych studiów (mniej więcej, bo to jeszcze zależy od specjalności). Nie chcę
            dowiadywać się tego w trakcie, bo później muszę uczyć się na przymus, i w
            ostatniej chwili, co nie jest łatwe. Wolałabym np przez wakacje nauczyć się
            tego co będę chciała, a potem tylko tych rzeczy, które nie zdążę.

            Pozatym chciałabym się dowiedzieć, czy na polibudzie jest taki punkt, bądź
            tablica z ogłoszeniami, gdzie można odkupić od starszych studentów gotowe
            wykłady, rozwiązane zadania itp.

            Jeszcze jedno - jako dziewczyna elektryk, gdzie mogę potem pracować?
            • Gość: bianka Re: PWr IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.06.01, 22:02
              To się nazywa chęć do wiedzy!!! Wszystko ci napiszę:))
              • Gość: Ania Re: PWr IP: 217.30.131.* 30.06.01, 14:09
                Dzięki Bianka, za wiadomości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka