Dodaj do ulubionych

finanse i rachunkowość

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.07, 16:54
Jakie są perspektywy zawodowe po ukończeniu kierunku podanego
powyżej?
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.07, 17:29
      Praca w banku, praca w banku za granicą, księgowym/wą można zostać, jest też taki przedmiot jak zarządzanie gdzie uczysz sie kierowania przedsiębiorstwem. Różne sa perspektywy...
      • Gość: lol Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.07, 19:22
        Zostajesz biurokratą.
        • Gość: lur Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.07, 22:54
          biurokrata, ale z pieknymi zarobkami:)
          Mozesz byc np. maklerem, z pensja do 20tys/mies i z rocznym bonusem w wys. 10x
          miesiecznej pensji:) pozdrawiam
          • Gość: elf Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.07, 03:12
            No i co z tego, tyle samo można zarabiać nie będąc biurwą...
            • Gość: axel Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.07, 08:15
              :D:D jasne, jak masz na nazwisko Durczok i pracujesz w telewizji:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka