Gość: student IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.07, 16:54 Jakie są perspektywy zawodowe po ukończeniu kierunku podanego powyżej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: . Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.07, 17:29 Praca w banku, praca w banku za granicą, księgowym/wą można zostać, jest też taki przedmiot jak zarządzanie gdzie uczysz sie kierowania przedsiębiorstwem. Różne sa perspektywy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.07, 19:22 Zostajesz biurokratą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lur Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.07, 22:54 biurokrata, ale z pieknymi zarobkami:) Mozesz byc np. maklerem, z pensja do 20tys/mies i z rocznym bonusem w wys. 10x miesiecznej pensji:) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elf Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.07, 03:12 No i co z tego, tyle samo można zarabiać nie będąc biurwą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: axel Re: finanse i rachunkowość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.07, 08:15 :D:D jasne, jak masz na nazwisko Durczok i pracujesz w telewizji:) Odpowiedz Link Zgłoś