vilya1
08.09.03, 11:45
Odwiedzajcie to forum, MISH-owcy. :) Rachityczne na razie, ma szansę
rozwinąć się tylko przy Waszej pomocy. Niech stanie się miejscem dyskusji,
zwykłej rozmowy, przestrzenią, w której zainteresowani tą formą studiowania
będą mogli znaleźć coś dla siebie i czym tylko jeszcze chcecie... :)))
Pozdrawiam
Vilya.