Gość: lamech IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.11.03, 00:00 Prosze o wszelkie informacje o tym kierunku na tej uczelni(Uniwersytet Wyszynskiego w W-wa).Jak sie studiuje,czy ciezko sie dostac. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lamech Re: TEOLOGIA na UKSW IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.11.03, 11:23 Nikt nic nie wie?:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ręka kata Re: TEOLOGIA na UKSW IP: 81.210.119.* 22.11.03, 16:09 no, jak teologia to tylko na uksw Odpowiedz Link Zgłoś