Gość: AniaSK
IP: *.katowice.agora.pl
04.02.04, 16:05
właśnie skarbowy mnie kontroluje i...
jako, że jestem właścicielem 1/4 domu Pani twierdzi, że
TYLKO 1/4 wartości z tych rachunków zalicza się do wartości, którą muszę
wydać w ciągu 2 lat, bo... podobno taki jest przepis. Co prawda pani
wymiękła, jak poprosiłam, o podanie przepisu, ale...
może ktoś wie?
Bo mnie się wydaje, że bez względu na to ile % wynosi mój udział w domu mam
prawo odliczyć 100% wydatków, podobnie jak w przypadku ulgi remontowej.