Forum   kamienica

kamienica

(4150 wyników)
 • o końca grudnia znikną kamienice przy ul. Kwietniewskiego 7 i 9 w Bytomiu. Domy trzeba rozebrać, bo w każdej chwili mogą się zawalić.Kamienice znajdują się w samym centrum, niedaleko centrum handlowego Agora. Zrujnowane domy od lat stały puste. Ostatnia ekspertyza nadzoru budowlanego potwierdziła, że grożą zawaleniem i nie nadają się do remontu. - Prace rozbiórkowe rozpoczną się na dniach i potrwają do końca grudnia. Po wyburzonych budynkach zostanie bardzo atrakcyjny teren, który zostanie...
 • Mam pytanie czy ktoś z Was orientuje się jaki jest dobry i skuteczny lek(bez recepty) na leczenie kamienicy nerkowej?Proszę o porady.Dziękuje
 • Nie miejcie mi za złe, że piszę o Bytomiu ale jestem tam prawie codziennie. A ta apropo's nie rozumiem dlaczego artykuł jeszcze wisi pod wątkiem - skoro kamienic już NIE MA. Z końcem roku zostały wyburzone, na dzień dzisiejszy został kupka gruzu. No to teraz kolejny popis od rana na jednej z ulic Bytomia wycinane są drzewa - i nie są to topole - dla mnie wycinanie drzew to jest coś okropnego. Nie mogę tego zrozumieć, a zasłanianie się bezpieczeństwem - w wielu przypadkach jest tylko mydleni...
 • Moglibyscie dac chociaz jedno zdjecie.
 • Okleic styropianem,będzie ładnie i tanio!
 • Z tą kamienicą graniczy od podwórza inna kamienica na ul.Szkolnej . Nie wiem czy należy do miasta ale tam smród jest niemiłosierny . Do tego elewacja to katastrofa . Co na to nadzór budowlany ?
 • W ostatnich dniach zniknął z krajobrazu jednej z głównych ulic Pruszkowa pewien stary budynek ze swoją historią. Nie piszę "zabytek", bo do rejestru zabytków nie był wpisany i raczej wpisany by nie został. Mam tu na myśli mianowicie dom Szczepkowskich, usytuowany na rogu ulic Kościuszki i Daszyńskiego, pod adresem Kościuszki 47. Ilustracje do niniejszego tekstu zamieszczam na naszym Fotoforum – otwórzcie je sobie równolegle w drugim okienku na przykład: fotoforum.gazeta.pl/7...
 • krew mnie zalewa co przyjezdne wladze robia z moim miastem, tak malo zostalo juz kamienic a oni dalej burza. po co poszerzac ta droge jak i tak blokowac ja bedzie wiadukt na dyrekcyjnej. naprawde szkoda ze mieszkancy wroclawia tak latwo daja soba manipulowac i nie utozsamiaja sie z tym miastem, a traktuja je jak ziemie odzyskane. dla nich lepiej wyburzyc te kamienice i sprzedac teren za 20 baniek i do tego miec spokoj z mieszkancami ktorzy nie placa czynszu miastu.
 • Panie Leśniak, nie ma się co "oburzać" na prawników wykonawcy metra, tylko zmienić zapis z "przywrócić stan pierwotny" na "przywrócić stan z 2011r." Jeżeli jakiś prawnik gada, że coś jest oczywiste, wówczas należy podwójnie wzmóc ostrożność.
 • Kto sprzedaje nieruchomości w chwili, gdy rynek znajduje się w dołku? Zabezpieczyć i sprzedać w okolicy rynkowej górki!
 • Zna ktoś właściciela tej kamienicy ? Podobno ma dobrze pomieszane w głowie, chce to potwierdzić przed ewentualanym wynajmem mieszkania. Dziękuje za wszelkie info.
 • Ta kamienica jest przepiękna, ilekroć przechodzę obok, to ją podziwiam. Gdyby jeszcze wyremontowali torowisko tramwajowe i każdy przejazd nie groził urazem akustycznym....
 • Mam nadzieję, że miasto NIGDY nie zgodzi się na przesunięcie linii zabudowy wyznaczonej przez Arkadię i zasłonięcie Teatru Polskiego. Przed teatrem powinien być kameralny skwerek. Nie wolno dopuścić do zasłonięcia Okrąglaka. Nie wolno Teatru Polskie sprowadzić do roli podwórkowego teatru w bramie, jak chciał uczynić i uczynił nasz zaborca.
 • Kamienice przy ul. Działyńskich to prawdziwe perły, szkoda ze polityka nieudolnych urzędników doprowadziła je do takiej ruiny. Jeśli znajdzie się chętny inwestor, posiadający odwagę, fantazję i niemałe środki potrzebne na gruntowny remont, to miasto powinno oddać je nawet za cenę gruntu. Lepiej zachować materialne dziedzictwo naszego miasta, niż doprowadzić do momentu konieczności rozbiórki.
 • Piękna kamienica.Gratuluję.
 • dodajmy, że kamienica jest dużo atrakcyjniejsza niż ten koszmarny łącznik
 • Zabytkowy dworzec rozbeblany tez niszczeje, a ta kamienica, piekna, i jeszcze ją rujnują. Powinien wlasciciel karę zaplacic surową, jak go nie stac na remont to niech odda miastu!
 • Czy ten zaklad jest tylko do wyburzenia ?? A moze by tak cos zbudowal ,co ? Co sie stanie z budynkami po Zespole Szkol Elektrycznych po przeprowadzce na Warszawska a pozniej jak dobrze pojdzie z obecnym Urzedem Miejskim i z tym po dawnych milicjantach i policjantach / po przeprowadzc e na Zawarcie / - tez wyburza ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się