Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    IP: *.sierp.anax.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.04, 19:11
    jaka jest mozliwosc eksmisji kogos kto juz nie zamieszkuje w mieszkaniu,jest
    za granica,nie nalezy do rodziny,co sie dzieje w przypadku kupienia
    mieszkania z taka osoba??gdzie mozna sprawdzic miszkanie wlasnosciowe przed
    kupnem(czy nie jest zadluzone,kto jest zameldowanay)prosze o pomoc!
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka