Gość: monika
IP: *.sierp.anax.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
31.03.04, 19:11
jaka jest mozliwosc eksmisji kogos kto juz nie zamieszkuje w mieszkaniu,jest
za granica,nie nalezy do rodziny,co sie dzieje w przypadku kupienia
mieszkania z taka osoba??gdzie mozna sprawdzic miszkanie wlasnosciowe przed
kupnem(czy nie jest zadluzone,kto jest zameldowanay)prosze o pomoc!