zainteresowana2 Re: WILBUR - BAUUNDTECHNIK 25.04.04, 16:47 Zainteresowani osiedlem Bukowy Dworek w Jablonnej kolo Legionowa. Czy ktos interesuje sie mieszkaniem na tym osiedlu? Jezeli tak to dajcie mi troche danych. Ja bylam zainteresowana mieszkaniem (2 pokoje) w budynku budowanym przez Bau und Technik, ze wzgledu na wiarygodnosc tej firmy. Jednak od kilku tygodni z tym budynkiem nic sie nie dzieje. Jestem z Legionowa i przynajmniej raz w tygodniu jestem kolo tego bloku jak wracam z pracy w Warszawie. Jezeli ktos cos wie co jest powodem zastoju to prosze o informacje. Mam nadzieje, ze nie bedzie to podobna sytuacja jak z Wilburem. W agencji handlujacej tymi mieszkaniami mowia, ze nie ma sie czego obawiac gdyz Bau und Technik finansuje budowe i prace czaly czas sie tocza. Jestem ciekawa o jakich pracach mnie caly czas informuja, gdyz tych ktorych celem jest budowa bloku nie jestem w stanie zauwazyc od ponad miesiaca. Prosze o informacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: WILBUR - BAUUNDTECHNIK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 11:16 Do zainteresowanej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć konkretnych rzeczy to nie pytaj nikogo z Wilburu. Bau und technik ma stronę internetową z mailam i telefonem, lepiej tam się udaj po informacje. Wilbur do banda oszustów i naciągaczy ( z jednym wyjątkiem ), kłamią prosto w oczy a później się z tego śmieją. Odpowiedz Link Zgłoś