Gość: ajax
IP: *.ite.waw.pl
07.10.02, 11:50
Po kolejnej publikacji red. M.Wielgo w GW (7.10.2002), poswieconej czynszom
(nadal) regulowanym, widze przed tym dziennikarzem wspaniale perspektywy
kooperacji z innymi poczytnymi periodykami, takimi jak Trybunia (dawniej
Ludu), NIE (Urbana) albo W(y)prost. Jego publikacja, bez najmniejszej
poprawki pasuje do linii programowej kazdego z nich. Ogromne zaangazowanie
redaktora (z wyrazna polaryzacja pogladow) i pasja godna O.Falaci dodaje GW
wielu nowych czytelnikow. A o to przeciez red.nacz. chodzi. Naklad !!! Dotad
GW kojarzyla mi sie z UW i srodowiskami umiarkowanymi, centrowymi. Musze ten
poglad zweryfikowac.