Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    IP: *.ite.waw.pl 07.10.02, 11:50
    Po kolejnej publikacji red. M.Wielgo w GW (7.10.2002), poswieconej czynszom
    (nadal) regulowanym, widze przed tym dziennikarzem wspaniale perspektywy
    kooperacji z innymi poczytnymi periodykami, takimi jak Trybunia (dawniej
    Ludu), NIE (Urbana) albo W(y)prost. Jego publikacja, bez najmniejszej
    poprawki pasuje do linii programowej kazdego z nich. Ogromne zaangazowanie
    redaktora (z wyrazna polaryzacja pogladow) i pasja godna O.Falaci dodaje GW
    wielu nowych czytelnikow. A o to przeciez red.nacz. chodzi. Naklad !!! Dotad
    GW kojarzyla mi sie z UW i srodowiskami umiarkowanymi, centrowymi. Musze ten
    poglad zweryfikowac.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka