Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Projekt Cyrus II

    21.03.07, 11:22
    Witam wszystkich!Mam pytanie i prośbę zarazem - jestem w trakcie budowy domu
    wg projektu Cyrus II, czy jest ktoś na forum kto również buduje wg tego
    projektu lub już wybudował dom? Jeśli tak to będę bardzo wdzięczny za
    podesłanie na maila fotek z realizacji budowy. W razie czego sam również
    służę zdjęciami. Pozdrawiam serdecznie!
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka