Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    TBS a notariusz

    IP: *.Astral.Lodz.PL 11.07.03, 21:22
    czy umowa miedzy obecnym najemcą TBS a nowym (wykup jego udziału), musi być
    podpisywana notarialnie. Co się wtedy kupuje/sprzedaje? czy ktoś w ten sposób
    pozbywał się mieszkania z TBS.
    pozdr
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka