Gość: anka IP: *.Astral.Lodz.PL 11.07.03, 21:22 czy umowa miedzy obecnym najemcą TBS a nowym (wykup jego udziału), musi być podpisywana notarialnie. Co się wtedy kupuje/sprzedaje? czy ktoś w ten sposób pozbywał się mieszkania z TBS. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj