Gość: Artur
IP: *.unitron.lublin.pl / 192.168.16.*
13.07.03, 09:35
Jestem za legalizacja samowoli!!!
Ja osobiscie mam pozwolenia z urzedow (komplet)na postawienie
garazu,tylko sasiad jest czlowiekiem zawzietym i nie wyraza
zgody!!! Jestem w stanie zaplacic kare 20% od ceny garazu i
niech bedzie legalny!!!