Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Samowole i kontrole

    IP: *.unitron.lublin.pl / 192.168.16.* 13.07.03, 09:35
    Jestem za legalizacja samowoli!!!
    Ja osobiscie mam pozwolenia z urzedow (komplet)na postawienie
    garazu,tylko sasiad jest czlowiekiem zawzietym i nie wyraza
    zgody!!! Jestem w stanie zaplacic kare 20% od ceny garazu i
    niech bedzie legalny!!!
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka