Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    pokój po wisielcu

    05.10.07, 16:31
    ...to nie żart!wchodzimy nedlugo na mieszkanie obok ktorego jest
    pustostan,mozna go sobie dołączyc do mieszkania i miec dodatkowy
    pokój.Administracja mnie namawia a dzis rozmawiałam z sasiadka i
    powiedziała,ze ok 20 lat temu powiesił sie tam jakis Pan i troche
    powisiał....Podobno potem nawet ktos tam mieszkał,ale mnie sie jakos
    odechciało dodatkowego pokoju..co o tym sadzicie?
    Obserwuj wątek
      • quba Re: pokój po wisielcu 05.10.07, 17:42
        mysle ze tez bym nie chciala tego pokoju
      • mynia_pynia Re: pokój po wisielcu 07.10.07, 20:46
        Hmmm...
        Dom mojej kuzynki w czasie wojny zajęło gestapo, przesłuchiwali tam
        ludzi, kilka osób tam zabili, kilka się samo powiesiło.
        Ponoć w tym domu straszy. Spałam tam bardzo często, taki mroczny
        klimacik, paliłyśmy świeczki, kadzidełka, szklanki napełnione
        wodą ... itp.
        Uwielbiam ten dom, w dodatku mój wujek kolekcjonował starocie, ależ
        to były piękne czasy.

        I kolejna sprawa – pewnie ci nikt bliski nie umarł, że boisz się
        śmierci, duchów, itp.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka