xagasam
05.10.07, 16:31
...to nie żart!wchodzimy nedlugo na mieszkanie obok ktorego jest
pustostan,mozna go sobie dołączyc do mieszkania i miec dodatkowy
pokój.Administracja mnie namawia a dzis rozmawiałam z sasiadka i
powiedziała,ze ok 20 lat temu powiesił sie tam jakis Pan i troche
powisiał....Podobno potem nawet ktos tam mieszkał,ale mnie sie jakos
odechciało dodatkowego pokoju..co o tym sadzicie?