bourgeonek 06.10.03, 13:22 Pracuje na Macintoshu i wywalilo mis wszystkie polskie znaki. Podaj jeszcze raz ulice i nie uzywaj polskich znakow. Jeszcze jedno pytanie. Jaki tam jest telefon? Wielkie dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
parzydlo Re: Dzieki Pepe 06.10.03, 13:54 Ozarowska przez z z kropka 59 zlobek nr 37. tel 836-43-81 Odpowiedz Link Zgłoś