Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Dzieki Pepe

    06.10.03, 13:22
    Pracuje na Macintoshu i wywalilo mis wszystkie polskie znaki. Podaj
    jeszcze raz ulice i nie uzywaj polskich znakow. Jeszcze jedno pytanie.
    Jaki tam jest telefon?

    Wielkie dzieki
    Obserwuj wątek
      • parzydlo Re: Dzieki Pepe 06.10.03, 13:54
        Ozarowska przez z z kropka 59 zlobek nr 37. tel 836-43-81

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka