Gość: ridwan ali IP: *.mis.prserv.net 28.03.05, 02:51 USA niezle dokopia Meksykowi w rewanzu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Alf Meksyk - USA 2:1, tak bylo IP: *.nyc.rr.com 28.03.05, 09:32 Ogladalem. W drugiej polowie Yankees sie obudzli ale to bylo deczko za pozno. Packo's byli po prostu lepsi. USa Dali dupy i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1 $$ BUKMACHERSTWO PRZEZ INTERNET - WWW.98.89.PL $$ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 18:02 Odpowiedz Link Zgłoś
mario86 Re: El. MŚ - Meksyk - USA 2:1 28.03.05, 10:33 W rewanżu Meksyk też wygra. Amerykanie są kiepscy w gola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Horn Re: El. MŚ - Meksyk - USA 2:1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.05, 15:23 To są jaja że z 6 zespołowej grupy awansują bezpośrednio 3 zespoły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter Re: El. MŚ - Meksyk - USA 2:1 IP: *.met.pl 28.03.05, 16:13 Nie jaja, tylko to jest druga faza eliminacji. Dostały się do niej najlepsze zespoły z grup kwalifikacyjych, więc w eliminacjach brało udział o wiele wicej drużyn. Czyli jest sprawiedliwie chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xc54 Re: El. MŚ - Meksyk - USA 2:1 IP: *.aster.pl 28.03.05, 19:35 z tym, że nie o wiele wiecej... bp tam nie ma wiele więcej krajów na mapie;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TadeuszLuzny Re: El. MŚ - Meksyk - USA 2:1 IP: 67.70.228.* 28.03.05, 16:16 To nie sa zadne jaja, ze z 6 druzyn 3 awansuja, bo zeby sie dostac to tej szostki to najpierw byly eliminacje w grupach gdzie slabeusze poodpadali (np. Canada). Zreszta, z tej strefy z wyjatkiem USA i Meksyku reszta to cieniasy. Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paul Re: El. MŚ - Meksyk - USA 2:1 IP: *.aster.pl 28.03.05, 19:37 ...i sam sobie odpowiedziałeś..., że to jednak są jaja; dwa kraje potrafią jako tako kopać, a miejsc mają 3 plus baraż Odpowiedz Link Zgłoś
polskatomek1981 Re: El. MŚ - Meksyk - USA 2:1 28.03.05, 20:25 pewnie ze wygraja:) no z nami to nie wygraja tak latwo to im nie bedzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ik Z tej strefy to góra 2 IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 28.03.05, 17:21 powinny awansowć anie 3-4, no ale USA musi grać w MŚ, kasa rządzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek wedrowniczek MŚ - Meksyk - USA 2:1 IP: 12.150.181.* 28.03.05, 18:36 Mieszkam w USA - lubie Meksyk jako kraj - jezdze tam praktycznie co rok. W przeciwienstwie do wielu Polakow nie mam zadnych uprzedzen do Meksykanow mieszkajacych w USA ale takie zachowanie na meczu nie wystawia meksykanskim kibicom najlepszego swiadectwa. Wiem ze oni nie cierpia nas (USA) tak jak my kiedys nie lubilismy Rosjan. Ale uszanowanie hymnu to zupelnie inna sprawa. Wygrywaja u siebie na stadionie Azteca ale w Korei dostali 2:0 i to ich chyba dalej boli ze Jankesi ktorzy teoretycznie nie powinni w ogole grac w pilke nozna dali im w d.... Mam juz kupione bilety na mecz Polska-Meksyk w Chicago wtedy sie wiec im "odgryze". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktam Re: MŚ - Meksyk - USA 2:1 IP: *.aster.pl 28.03.05, 19:52 co to ma znaczyć, że lubisz Meksykanów w przeciwieństwie do wielu Polaków; to niby m już nie tylko antysemitami jesteśmy, wrogami rosjan, murzynów Bóg wie kogo jeszczer i Latynosów też... pierd... się w ten łeb zanim zaczniesz obrażać innych; najprawdziwsi Polacy są w Polsce i jakoś nie spotkałem żadnego wroga Meksynanów; jeśli wy emigranci robicie nam taką reklamkę, to trudno się potem dziwić, że nawet takie rasistowskie łajzy jak Francuzi, zarzucają nam wszystkie możliwe niechęci do inncych narodów; zdziwisz się pewnie... ale to nie polski, a brukselski Eurostat opublikował właśnie badania, z których wynika, że to Polacy są najbardziej otwarci na inne nacje w całej UE; od lat nam wmawiają głupoty że nasze niezdrowe produkty rolne nie pójdą w Unii, bo tu są straszne standardy jakości, że jesteśmy za leniwi, nie tak fantastycznie wykształceni jak "prawdziwi" Europejczycy i co? zajadają się teraz naszymi produktami rolnymi, pracujemy najdłużej z UE (średnio 45 h), a inwestorzy jeśli już nie zostaną zniechęceni drogami albo biurokracją, za główny powód inwestycji w Polsce stawiają świetnie wykształconą kadrę itd. jeszcze tylko z takimi "życzliwymi" jak Ty nie możemy sobie poradzić, bo gdzie nie pojadą to nagadają, że oni to są Ci dobrzy ale inni Polacy wiecznie mają jakieś fobie, nie lubią Żydów, biją kobiety i piją wódkę; głupi jesteś!!! żałuję, że nasi chłopcy muszą grać na drugim końcu świata dla takich palantów jak Ty, jakby nie mogli w Mexico City, skoro już gramy z Meksykiem Odpowiedz Link Zgłoś
polskatomek1981 Re: MŚ - Meksyk - USA 2:1 28.03.05, 20:24 Swietnie tutaj napislaes popieram i stoje murem za Toba!! I zauwazyles moze jak on napisal " my USA" gosc pojechal do stanow i zgrywa wielkiego amerykanina, po pierwsze to obrazliwe dla naszego kraju a po drugie to swiadczy o jego glupocie. dobrze ze w Polsce zostaja madrzy ludzie a reszta wsi wyjezdza, mieszkam w stanach troszke i obserwuje jak niektory nasi rodacy sie zachowuja to az mnie serce boli. Ja lubie meksykanow bo sa rowni ludzie nie jakas dzicz moze ich troszke ponizaja w ameryce ale kiedy sie w srod nich przebywa to blizej nam polakom do nich niz do amerykanow tych sztywniakow. i schematycznych ludzi. Pozdrawiam wszsytkich ktorzy kochaja Polske i oddani jej sa na dobre i na zle! Bo nie ma pieknijszego kraju na swiecie!! Pozdrawiam Tomek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Re: MŚ - Meksyk - USA 2:1 IP: *.aster.pl 28.03.05, 20:35 Przebywałem w Stanach miesiąc, coprawda turystycznie, ale jak obserwowałem Polaków mieszkających w USA, to widać było, że jest tam ciężko. A widzę, że większość głupków myśli, że USA to raj, że robi się mało, a ma dużo. A gó.. prawda, trzeba się na zapieprzać i to zdrowo. Ale nie o tym wątek. Nie widziałem meczu, ale po wyniku widać, że udał się Meksykowi rewanż za Mistrzostwa Świata w Korei i Japoni, gdzie USA pokonało Meksyk 2:0, a co za tym poszło Meksyk został wyoutowany z mistrzostw. Ale piłkarsko myślę, że kadra Bruca Areny ma szansę na awans i odegra istotną rolę w eliminacjach. Pozdrawiam kibiców. Odpowiedz Link Zgłoś
polskatomek1981 Re: MŚ - Meksyk - USA 2:1 28.03.05, 20:49 NO to bardzo dobrze zauwazyles. sie pracuje i sie nic nie ma w sumie jak na to patrzac. a z meksykiem w Chicago bedzie ciekawie no wierze ze dobrze zagramy 2-1 dla nas!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ares głupole z FIFA IP: *.aster.pl 28.03.05, 19:33 chyba jakaś kpina; 3 drużyny awansują do MŚ, a czwarta jeszcze gra baraż ze strefy gdzie od czasu do czasu tylko jedna, albo dwie drużyny potrafią jako tako kopać piłkę; pogłupieli w tym FIFA; może niech połączą liczbę miejsc z Europą i porają sobie w naszych eliminacjach razem, zobaczymy co są warci i kto się przebije Odpowiedz Link Zgłoś