Dodaj do ulubionych

Wisła w III rundzie Pucharu UEFA!

IP: *.eds.net 14.11.02, 23:17
Brawo Wisla!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kanoko Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 14.11.02, 23:17
      Hurrrrrrrrraaaaaaa!! Gratulacje dla Wisły od fanki Legii :)
      • Gość: WoRaS Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:21
        Gość portalu: Kanoko napisał(a):

        > Hurrrrrrrrraaaaaaa!! Gratulacje dla Wisły od fanki Legii :)

        Szkoda że Legia odpadła ale może za rok pójdzie jej lepiej :)

        A Wisła pokazała jak się gra w futbol dzisiaj!!! :)))))
        • Gość: kuta Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.n4u.krakow.pl / 192.168.0.* 15.11.02, 02:21
          Gość portalu: kuta
          Dlasczego Cupial sprzedaje najlepszych gosci
          Alboo sie nie znam
          • Gość: jhani DUMNY z tego faktu... IP: 213.155.167.* 15.11.02, 07:22
            ...ze Polacy utarli nosa Wlochom!
            Wreszcie sie udalo! Oby to nie byl ostatni raz i oby prezesi
            nie wyprzedali druzyny i oby zdobyla PUCHAR UEFA!!!
            Tego Wam zyczy kibic ze Szczecina!
            SUPER! SUPER! p.s. świetny pomysl z tym transparentem!
            • Gość: tytusisko Soccernet umiescil zwyciestwo Wisly na 1 miejscu IP: cache* / *.westlb.co.uk 15.11.02, 11:34
              Parma crash out of UEFA Cup to Wisla Krakow

              Battling Wisla Krakow came from behind to dump a listless Parma
              out of the UEFA Cup with two extra-time strikes in a 4-1 win on
              Thursday. Poland striker Maciej Zurawski, with a goal in normal
              and extra time, was the hero as the home side overcame a star-
              studded Parma team that had looked like coasting through after
              an early strike by Brazilian Adriano.

      • Gość: WoRaS Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:22
        Gość portalu: Kanoko napisał(a):

        > Hurrrrrrrrraaaaaaa!! Gratulacje dla Wisły od fanki Legii :)

        Szkoda że Legia odpadła ale może za rok pójdzie jej lepiej :)
        Pozdrowienia od kibica Wisły :)

        A Wisła pokazała jak się gra w futbol dzisiaj!!! :)))))
      • Gość: dr Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 14.11.02, 23:32
        jestem legionista i serdecznie gratuluje wisle,piekny mecz!!
        • Gość: raf Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.piekary.net 15.11.02, 22:57
          Gość portalu: dr napisał(a):

          > jestem legionista i serdecznie gratuluje wisle,piekny mecz!!

          A ja jestem Kibicem GKS-u Katowice i rózwnież gratuluje Wisełce, pięknie
          panowie oby tak dalej BRAWWWWOOOOO~!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • Gość: Jumbo Gratulacje dla Wisły od kibica GKS K-ce!!! IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 15.11.02, 00:09
        Piękny mecz, ambicja...
        To się nazywa drużyna z charakterem!
        Gratulacje!
      • Gość: Jac Zycze Bońkowi sukcesów, ale jak nie..to mamy Kasp IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 15.11.02, 09:58
        erczaka. Wisła w piewszej połowie grała pieknie, w drugie mądrze. Widać co soę
        opłaca bardzeij !!!!
      • Gość: pumra Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.phil.uni-jena.de 15.11.02, 09:59
        GRATULACJE! kibic z Bydgoszczy
    • Gość: Tomkns Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.teleton.pl 14.11.02, 23:18
      BRAWO WISŁA !!!! OBY TAK DALEJ !!!
      • Gość: Jarecki_NY Wisla uratowala honor polskiej pilki!!!! IP: *.vnuusa.com 14.11.02, 23:23
        Niestety nie ogladalem meczu, tylko obserwowalem poczynania
        Wislakow na gazeta.pl i musze przyznac, ze to wspaniale, iz
        Wislacy sie nie zalamali sie po utracie pierwszego gola i
        pokonali Parme... Nareszcie polska druzyna awansowala do 3
        rundy!!!
        Gratulacje dla WISLY!!!!

        Jarecki
        • Gość: OKUKA Re: Wisla uratowala honor polskiej pilki!!!! IP: 212.182.6.* 15.11.02, 12:24
          LEGIA JEST NAJLEPSZA-NIKT NIE URATUJE HONORU OPRÓCZ LEGII.WISLA TEN MECZ
          KUPILA-ZIBI MI POWIEDZIAL.ON NEGOCJOWAL 500 000 $
          • Gość: Marcin B Re: Wisla uratowala honor polskiej pilki!!!! IP: *.MAN.atcom.net.pl 15.11.02, 15:03
            Gość portalu: OKUKA napisał(a):

            > LEGIA JEST NAJLEPSZA-NIKT NIE URATUJE HONORU OPRÓCZ
            LEGII.WISLA TEN MECZ
            > KUPILA-ZIBI MI POWIEDZIAL.ON NEGOCJOWAL 500 000 $
            H... nie umiesz przyznac ze wisla jest od was lepsza.A ja jestem
            za POLONiA W-WA.Gratulalo dla wislakow:):):):):):):):):):):):):)
    • Gość: Franko Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:19
      Wisla to nasza duma!
    • Gość: Koba Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 14.11.02, 23:19
      Brawo brawo brawo !!! Zycze Kosowskiemu i Zurawskiemu wiecej
      takich meczow, ktore przyniose w efekcie transfery do silnych
      klubow. Oby doskonalili swoje umiejetnosci i grali jak
      najlepiej w reprezentacji !
    • Gość: apacz Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.client.attbi.com 14.11.02, 23:19
      no,ojciec to jakie piwo?!?
    • Gość: bysiekp Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:20
      brawo!!
    • Gość: marek_ Wisla!!!!! Wisla!!!!!! Wisla!!!!!!!! IP: *.trentn01.nj.comcast.net 14.11.02, 23:20
      Brawo Wisla!!!!!! Wlosi na kolanach!!!!!!!
    • Gość: vasco Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:20
      Serdeczne gratulacje od kibica Groclinu!!! Swietny mecz, chyle
      czola!

      Pytanie z innej beczki: czy bramkarz gosci zagral reka poza
      polem karnym przy bramce na 4:1???
    • Gość: wyborca Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.chello.pl / 192.168.1.* 14.11.02, 23:21
      Wisła na prezydenta
    • Gość: kibic z Wawy Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.acn.pl / 10.64.0.* 14.11.02, 23:21
      Mimo ze jestem kibicem Legii Warszawa gratuluje wislakom
      wspaniałego zwyciestwa.
      • Gość: ledeve Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:24
        ja, zatwardzialy kibic legii(na ktorej strasznie sie dzis
        zawiodlem) serdecznie gratuluje WISLAKOM. dzieki za uratowanie
        honoru polskieh pilki i powodzenia w nastepnej rundzie.
    • Gość: WISLA11111! Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 68.22.187.* 14.11.02, 23:21
      HAHAHah palanty z Legii!!
      Co ???? Prawdziwy futbol w Krakowie i TYLKO w Krakowie!!!!!!
      • Gość: kovalos Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: proxy / *.lublin.mm.pl 14.11.02, 23:26
        Gość portalu: WISLA11111! napisał(a):

        > HAHAHah palanty z Legii!!
        > Co ???? Prawdziwy futbol w Krakowie i TYLKO w Krakowie!!!!!!

        Zanim cos napiszesz palancie to sie zastanow - przeczytaj sobie
        niektore wypowiedzi ludzi z Wa-wy. Jak Wisla ma takich "kibicow"
        to jej wspolczuje.
        • Gość: maszq Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.pl 15.11.02, 08:40
          Zgadzam się. Bardzo cieszę się ze zwycięstwa Wisły i ze stylu w
          jakim tego dokonała. Miło było mi również czytać
          wypowiedzi "Legionistów"... to dobrze że kibic potrafi docenić
          klasę przecinika...
          ...a Wiśle i Wiślakom gratuluję i życzę powodzenia w III
          rundzie.

          Lublin
      • Gość: prawdziwy kibic Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.bphpbk.pl 15.11.02, 08:26
        Jestem z Krakowa, jestem kibicem Wisły i nie wiem dlaczego
        obrażasz innych kibiców.
    • Gość: mike Wisła to jest to! IP: 217.97.208.* 14.11.02, 23:21
      Taką Wisłe można oglądać zawsze i wszędzie. I co krytycy
      ŻURAWSKIEGO I kOSOWSKIEGO? Dalej nie wiem skąd Kosowski ma tyle
      sił, żeby biegać na maksa przez dwie godziny. Brawo dla trenera
      Kasperczaka, jago praca z zespołem procentuje.Brawo!
    • Gość: wyborca Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.chello.pl / 192.168.1.* 14.11.02, 23:22
      Wisła na prezydenta
    • rsisioux Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! 14.11.02, 23:22
      piękny mecz, teraz tylko dobrze wylosować. byłoby upppppps gdyby
      trafili na newcastle, lens , lazio itp.
    • Gość: kovalos Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: proxy / *.lublin.mm.pl 14.11.02, 23:22
      NOOOOOOOOOOOOOO! W koncu nasz zespol pokazal na co stac polska
      pilke nozna. Brawo Wisla, brawo Kasperczak.
    • Gość: tomasso Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 217.98.233.* 14.11.02, 23:22
      Uwierzyłem w polskich piłkarzy. Wierzę w piłkę. Walczyli do
      końca i nauczyli makaroniarzy jak należy konsekwentnie grać w
      piłkę. Jak długo na Wawelu...
    • Gość: Ali Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.glogow.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:22
      SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER ,BRAWOOOOOOOOOOOO WISEŁKA
      pozdrowienia z Głogowa
    • Gość: wilk25 Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.chello.pl 14.11.02, 23:22
      Wisła to jedyny zespół w polskiej lidze, który walczy z pasja,
      awsze do końca.....i to przynosi efekty. Wszyscy powinni sie od
      nich uczyc....nie tylko piłkarze.....
    • Gość: gino Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:22
      Tak sie gra!
      Ofensywnie, pieknie dla oka i SKUTECZNIE!
      Brawo Wiselka :-)))
      Na Legie przykro patrzec :-(
    • Gość: BOLO ZAJEBIOZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.zgierz.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:23
      TAK TRZYMAĆ WISŁO!!!! JAKO POLAK JESTEM Z WAS DUMNY!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Fan JAGI Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: proxy / 213.39.30.* 14.11.02, 23:23
      Gratulacje z Barcelony!

      Zaluje ze nie moglem tego zobaczyc, ale jak sprawdzilem wynik na
      stronie Eurosportu to az podskoczylem...Brawo!!!

      I zarazem fucki dla "Wielkiej Legii"!
      • maly171 Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! 14.11.02, 23:45
        Gość portalu: Fan JAGI napisał(a):

        > Gratulacje z Barcelony!
        >
        > Zaluje ze nie moglem tego zobaczyc, ale jak sprawdzilem wynik na
        > stronie Eurosportu to az podskoczylem...Brawo!!!
        >
        > I zarazem fucki dla "Wielkiej Legii"!

        Fajnie ze piszesz z Barcelony tylko ze masz polski IP :D:D:D
        Wisla zajebiscie zagrala w 2 polowie i dogrywce bo na ich gre przed przerwa to
        strach bylo patrzec..bez pomyslu itp.
        Naszczescie druga polowa i dogrywka znakomite i po przerwie piekny mecz.

        Legii takze naleza sie brawa bo zagrala niezle spotkanie na Arena Auf Schalke
        a obserwujac dzisiejsze mecze chyba jednak schalke wypadlo duzo lepiej niz
        parma
        a wiec Bardzo duze brawa dla wisly za awans, walke i wiare w sukces do konca i
        roche mniejsze dla legii za ambicje i takze pokazanie sie z dobrej strony.
        pzdr
    • Gość: kopciu KTO WYGRAL MECZ??? WISLA!!! IP: *.21.pl 14.11.02, 23:23
      WATPILEM ZE PO PIERWSZYM DORBYM MECZU UDA SIE ZAGRAC DRUGI
      ROWNIE DORBZE I JESZCZE GO WYGRAC ALE SIE UDALO KTO WYGRAL
      MECZ??? WISLA!!! KTO??? WISLA!!!
    • Gość: apacz Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.client.attbi.com 14.11.02, 23:23
      Gość portalu: Leszek napisał(a):

      > Brawo Wisla!!!!!!!!!!!!!!!
      no,Ojciec jakie piwo?!?!?!?!?!?
    • Gość: Tumek Brawo WISŁA Legia pizdy IP: *.promax.media.pl / 192.168.4.* 14.11.02, 23:23
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka