Gość: Leszek IP: *.eds.net 14.11.02, 23:17 Brawo Wisla!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kanoko Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 14.11.02, 23:17 Hurrrrrrrrraaaaaaa!! Gratulacje dla Wisły od fanki Legii :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WoRaS Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:21 Gość portalu: Kanoko napisał(a): > Hurrrrrrrrraaaaaaa!! Gratulacje dla Wisły od fanki Legii :) Szkoda że Legia odpadła ale może za rok pójdzie jej lepiej :) A Wisła pokazała jak się gra w futbol dzisiaj!!! :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuta Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.n4u.krakow.pl / 192.168.0.* 15.11.02, 02:21 Gość portalu: kuta Dlasczego Cupial sprzedaje najlepszych gosci Alboo sie nie znam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jhani DUMNY z tego faktu... IP: 213.155.167.* 15.11.02, 07:22 ...ze Polacy utarli nosa Wlochom! Wreszcie sie udalo! Oby to nie byl ostatni raz i oby prezesi nie wyprzedali druzyny i oby zdobyla PUCHAR UEFA!!! Tego Wam zyczy kibic ze Szczecina! SUPER! SUPER! p.s. świetny pomysl z tym transparentem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tytusisko Soccernet umiescil zwyciestwo Wisly na 1 miejscu IP: cache* / *.westlb.co.uk 15.11.02, 11:34 Parma crash out of UEFA Cup to Wisla Krakow Battling Wisla Krakow came from behind to dump a listless Parma out of the UEFA Cup with two extra-time strikes in a 4-1 win on Thursday. Poland striker Maciej Zurawski, with a goal in normal and extra time, was the hero as the home side overcame a star- studded Parma team that had looked like coasting through after an early strike by Brazilian Adriano. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WoRaS Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:22 Gość portalu: Kanoko napisał(a): > Hurrrrrrrrraaaaaaa!! Gratulacje dla Wisły od fanki Legii :) Szkoda że Legia odpadła ale może za rok pójdzie jej lepiej :) Pozdrowienia od kibica Wisły :) A Wisła pokazała jak się gra w futbol dzisiaj!!! :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 14.11.02, 23:32 jestem legionista i serdecznie gratuluje wisle,piekny mecz!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raf Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.piekary.net 15.11.02, 22:57 Gość portalu: dr napisał(a): > jestem legionista i serdecznie gratuluje wisle,piekny mecz!! A ja jestem Kibicem GKS-u Katowice i rózwnież gratuluje Wisełce, pięknie panowie oby tak dalej BRAWWWWOOOOO~!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jumbo Gratulacje dla Wisły od kibica GKS K-ce!!! IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 15.11.02, 00:09 Piękny mecz, ambicja... To się nazywa drużyna z charakterem! Gratulacje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jac Zycze Bońkowi sukcesów, ale jak nie..to mamy Kasp IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 15.11.02, 09:58 erczaka. Wisła w piewszej połowie grała pieknie, w drugie mądrze. Widać co soę opłaca bardzeij !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pumra Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.phil.uni-jena.de 15.11.02, 09:59 GRATULACJE! kibic z Bydgoszczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomkns Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.teleton.pl 14.11.02, 23:18 BRAWO WISŁA !!!! OBY TAK DALEJ !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarecki_NY Wisla uratowala honor polskiej pilki!!!! IP: *.vnuusa.com 14.11.02, 23:23 Niestety nie ogladalem meczu, tylko obserwowalem poczynania Wislakow na gazeta.pl i musze przyznac, ze to wspaniale, iz Wislacy sie nie zalamali sie po utracie pierwszego gola i pokonali Parme... Nareszcie polska druzyna awansowala do 3 rundy!!! Gratulacje dla WISLY!!!! Jarecki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OKUKA Re: Wisla uratowala honor polskiej pilki!!!! IP: 212.182.6.* 15.11.02, 12:24 LEGIA JEST NAJLEPSZA-NIKT NIE URATUJE HONORU OPRÓCZ LEGII.WISLA TEN MECZ KUPILA-ZIBI MI POWIEDZIAL.ON NEGOCJOWAL 500 000 $ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin B Re: Wisla uratowala honor polskiej pilki!!!! IP: *.MAN.atcom.net.pl 15.11.02, 15:03 Gość portalu: OKUKA napisał(a): > LEGIA JEST NAJLEPSZA-NIKT NIE URATUJE HONORU OPRÓCZ LEGII.WISLA TEN MECZ > KUPILA-ZIBI MI POWIEDZIAL.ON NEGOCJOWAL 500 000 $ H... nie umiesz przyznac ze wisla jest od was lepsza.A ja jestem za POLONiA W-WA.Gratulalo dla wislakow:):):):):):):):):):):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Franko Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.wola-justowska.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:19 Wisla to nasza duma! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koba Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 14.11.02, 23:19 Brawo brawo brawo !!! Zycze Kosowskiemu i Zurawskiemu wiecej takich meczow, ktore przyniose w efekcie transfery do silnych klubow. Oby doskonalili swoje umiejetnosci i grali jak najlepiej w reprezentacji ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apacz Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.client.attbi.com 14.11.02, 23:19 no,ojciec to jakie piwo?!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bysiekp Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:20 brawo!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek_ Wisla!!!!! Wisla!!!!!! Wisla!!!!!!!! IP: *.trentn01.nj.comcast.net 14.11.02, 23:20 Brawo Wisla!!!!!! Wlosi na kolanach!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vasco Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:20 Serdeczne gratulacje od kibica Groclinu!!! Swietny mecz, chyle czola! Pytanie z innej beczki: czy bramkarz gosci zagral reka poza polem karnym przy bramce na 4:1??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.chello.pl / 192.168.1.* 14.11.02, 23:21 Wisła na prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic z Wawy Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.acn.pl / 10.64.0.* 14.11.02, 23:21 Mimo ze jestem kibicem Legii Warszawa gratuluje wislakom wspaniałego zwyciestwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ledeve Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:24 ja, zatwardzialy kibic legii(na ktorej strasznie sie dzis zawiodlem) serdecznie gratuluje WISLAKOM. dzieki za uratowanie honoru polskieh pilki i powodzenia w nastepnej rundzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WISLA11111! Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 68.22.187.* 14.11.02, 23:21 HAHAHah palanty z Legii!! Co ???? Prawdziwy futbol w Krakowie i TYLKO w Krakowie!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kovalos Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: proxy / *.lublin.mm.pl 14.11.02, 23:26 Gość portalu: WISLA11111! napisał(a): > HAHAHah palanty z Legii!! > Co ???? Prawdziwy futbol w Krakowie i TYLKO w Krakowie!!!!!! Zanim cos napiszesz palancie to sie zastanow - przeczytaj sobie niektore wypowiedzi ludzi z Wa-wy. Jak Wisla ma takich "kibicow" to jej wspolczuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maszq Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.pl 15.11.02, 08:40 Zgadzam się. Bardzo cieszę się ze zwycięstwa Wisły i ze stylu w jakim tego dokonała. Miło było mi również czytać wypowiedzi "Legionistów"... to dobrze że kibic potrafi docenić klasę przecinika... ...a Wiśle i Wiślakom gratuluję i życzę powodzenia w III rundzie. Lublin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawdziwy kibic Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.bphpbk.pl 15.11.02, 08:26 Jestem z Krakowa, jestem kibicem Wisły i nie wiem dlaczego obrażasz innych kibiców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mike Wisła to jest to! IP: 217.97.208.* 14.11.02, 23:21 Taką Wisłe można oglądać zawsze i wszędzie. I co krytycy ŻURAWSKIEGO I kOSOWSKIEGO? Dalej nie wiem skąd Kosowski ma tyle sił, żeby biegać na maksa przez dwie godziny. Brawo dla trenera Kasperczaka, jago praca z zespołem procentuje.Brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.chello.pl / 192.168.1.* 14.11.02, 23:22 Wisła na prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
rsisioux Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! 14.11.02, 23:22 piękny mecz, teraz tylko dobrze wylosować. byłoby upppppps gdyby trafili na newcastle, lens , lazio itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kovalos Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: proxy / *.lublin.mm.pl 14.11.02, 23:22 NOOOOOOOOOOOOOO! W koncu nasz zespol pokazal na co stac polska pilke nozna. Brawo Wisla, brawo Kasperczak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasso Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 217.98.233.* 14.11.02, 23:22 Uwierzyłem w polskich piłkarzy. Wierzę w piłkę. Walczyli do końca i nauczyli makaroniarzy jak należy konsekwentnie grać w piłkę. Jak długo na Wawelu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ali Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.glogow.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:22 SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER ,BRAWOOOOOOOOOOOO WISEŁKA pozdrowienia z Głogowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilk25 Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.chello.pl 14.11.02, 23:22 Wisła to jedyny zespół w polskiej lidze, który walczy z pasja, awsze do końca.....i to przynosi efekty. Wszyscy powinni sie od nich uczyc....nie tylko piłkarze..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gino Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:22 Tak sie gra! Ofensywnie, pieknie dla oka i SKUTECZNIE! Brawo Wiselka :-))) Na Legie przykro patrzec :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BOLO ZAJEBIOZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.zgierz.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:23 TAK TRZYMAĆ WISŁO!!!! JAKO POLAK JESTEM Z WAS DUMNY!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan JAGI Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: proxy / 213.39.30.* 14.11.02, 23:23 Gratulacje z Barcelony! Zaluje ze nie moglem tego zobaczyc, ale jak sprawdzilem wynik na stronie Eurosportu to az podskoczylem...Brawo!!! I zarazem fucki dla "Wielkiej Legii"! Odpowiedz Link Zgłoś
maly171 Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! 14.11.02, 23:45 Gość portalu: Fan JAGI napisał(a): > Gratulacje z Barcelony! > > Zaluje ze nie moglem tego zobaczyc, ale jak sprawdzilem wynik na > stronie Eurosportu to az podskoczylem...Brawo!!! > > I zarazem fucki dla "Wielkiej Legii"! Fajnie ze piszesz z Barcelony tylko ze masz polski IP :D:D:D Wisla zajebiscie zagrala w 2 polowie i dogrywce bo na ich gre przed przerwa to strach bylo patrzec..bez pomyslu itp. Naszczescie druga polowa i dogrywka znakomite i po przerwie piekny mecz. Legii takze naleza sie brawa bo zagrala niezle spotkanie na Arena Auf Schalke a obserwujac dzisiejsze mecze chyba jednak schalke wypadlo duzo lepiej niz parma a wiec Bardzo duze brawa dla wisly za awans, walke i wiare w sukces do konca i roche mniejsze dla legii za ambicje i takze pokazanie sie z dobrej strony. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kopciu KTO WYGRAL MECZ??? WISLA!!! IP: *.21.pl 14.11.02, 23:23 WATPILEM ZE PO PIERWSZYM DORBYM MECZU UDA SIE ZAGRAC DRUGI ROWNIE DORBZE I JESZCZE GO WYGRAC ALE SIE UDALO KTO WYGRAL MECZ??? WISLA!!! KTO??? WISLA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apacz Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.client.attbi.com 14.11.02, 23:23 Gość portalu: Leszek napisał(a): > Brawo Wisla!!!!!!!!!!!!!!! no,Ojciec jakie piwo?!?!?!?!?!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tumek Brawo WISŁA Legia pizdy IP: *.promax.media.pl / 192.168.4.* 14.11.02, 23:23 Odpowiedz Link Zgłoś