Dodaj do ulubionych

Wisła w III rundzie Pucharu UEFA!

    • Gość: viva Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.sgh.waw.pl 14.11.02, 23:40
      do kurwy nędzy, co tu gadać, wykurwiście, tera będzie respekt
      dla Wisły przed każdym meczem,
      kurwa, tylko najebać się,
      pozdrawiam

      kibic jagi
    • waldi123 Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! 14.11.02, 23:40
      Brawo Wisla ! Niech tylko Cupial nie sprzeda najlepszych wislakow (Uche,
      Kosowski, Zurawski). Moze jeszcze kupilby klasowego pomocnika.
    • Gość: Waldek z Oławy Wisła w III rundzie Pucharu UEFA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.otvk.pl / 192.168.3.* 14.11.02, 23:41
      MECZ MARZENIE - tak bardzo krótko można opisać ten mecz.
      Na początku jednak gratulacje dla działaczy, grupy trenerskiej i
      oczywiście piłkarzy, którzy wykazali się niesamowitą
      determinacją, tak rzadko obserwowaną na naszych stadionach.
      Chciałbym podkreślić DOBRE przygotowanie fizyczne BIAŁEJ
      GWIAZDY!!! Nie sądziłem, że będzie ich stać na taki wysiłek.
      Liczę na to, że to dopiero początek tego pięknego spektaklu ...
      (...) oby się nigdy nie skończył.
      No i to, co też ważne: SZCZĘŚCIA w jutrzejszym losowaniu!
    • Gość: Raffito Gratulacje od Warszawiaka IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 14.11.02, 23:41
      Gratulacje od Warszawiaka ! Super
    • Gość: dr_Fell Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 62.233.185.* 14.11.02, 23:41
      To po prostu piękne
    • Gość: Jaro Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.ipk-gatersleben.de 14.11.02, 23:41
      Gratuluje chlopakom z Wisly !!! To byl swietna robota. W tym miejscu jednak, chcialbym wyciagnac reke do fanow Legii, ktora rowniez
      dzielnie stawala Niemcom. I wzbudzila duzo szacunku w Niemczech, co zaobserwowalem, jako ze pare lat juz tu zyje. Moze umowmy
      sie tak, ze w Europie sie popieramy, chocby nie wiem co; a w domu... no coz... nie musimy sie kochac...ale kurna, jestesmy Polakami i
      to zobowiazuje... Co wy na to ?
      Jaro (Wisla Krakow)
      • Gość: Arturro G. Re: Sztam Wisła - Legia (i inni) IP: WAWPLC* / 217.153.29.* 15.11.02, 09:25
        Gość portalu: Jaro napisał(a):

        > Gratuluje chlopakom z Wisly !!! To byl swietna robota. W tym
        miejscu jednak, ch
        > cialbym wyciagnac reke do fanow Legii, ktora rowniez
        > dzielnie stawala Niemcom. I wzbudzila duzo szacunku w
        Niemczech, co zaobserwowa
        > lem, jako ze pare lat juz tu zyje. Moze umowmy
        > sie tak, ze w Europie sie popieramy, chocby nie wiem co; a w
        domu... no coz...
        > nie musimy sie kochac...ale kurna, jestesmy Polakami i
        > to zobowiazuje... Co wy na to ?
        > Jaro (Wisla Krakow)

        Nic dodać nic ująć - chyba tak powinno być.
        Z całego serca popieram takie podejście.
    • Gość: jaal Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:43
      Ostatnio taki emocje przezywalem jak wygralismy z Norwegia o awans do MS...czyli juz jakis czas temu:) Brawo Wiselka! Oby wiecej takich meczy:)
    • Gość: Paweł GRATULACJE! od kibica Legii IP: 62.233.204.* 14.11.02, 23:44
      Wisła pokazała dzisiaj to wszystko, czego Legii niestety zabrakło - przede
      wszystkim wiarę w końcowy sukces, a poza tym ambitną i ładną dla oka ofensywną
      grę, być może nazbyt "radosną" w końcówkach II połowy i dogrywki.

      Jeszcze raz, GRATULUJĘ i życzę Wiśle dalszych sukcesów na arenie
      międzynarodowej, a wszystkim kibicom więcej takich widowisk!

    • Gość: zbych Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.utc.com 14.11.02, 23:44
      Kurwa Wiselak wygrala z makaronami treaz pijemy wodke z chlopakam oni wrocili zjebani ze stako robili przy szopie
      pod nowym jorkiem i jak im powiedzialem ze Wiselka rozpierdolila makaronow to zlozylim sie na gozrale bedzie z tego
      po flaszce na leb a jak pozniej malo to dokupim.Oj ludziska dzisiaj jest wielki dzien dla mnie i moich kumpli od pol roku
      jak jestesmy na sksach i zapierdalamy u jkiegos zyda na stako ale jutro pierdole nie ide do roboty i swietuje dalej a
      mam juz w czubie i powoli zaczyna mnie buzowac.Ludziska WISELKA JEST PIEKAN Krakow dzis rzadzi wiec chlejmy
      wode a hameryce i u nas na poludniu Polski w Krakowie.Wiara pic i cieszyc sei WISELKA pany>
    • Gość: Górnoślązak Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:45
      Gratuluję!!!! "To jest to..!!!!!!"
    • Gość: Marcus&Misio Gratulacje z Finlandii IP: *.mtalo.ton.tut.fi 14.11.02, 23:46
      Kibice Widzewa na emigracji też się cieszą. 4-1 z drużyną z serie A to nie tak
      psa w ch... kopnąć. Może by Wisełkę wystawiać w eliminacjach do EURO? Bardziej
      poukładanego zespołu złożonego w większości z polskich piłkarzy się przecież
      nie znajdzie. Powodzenia w losowaniu, życzymy wylosowania Vitesse, Slovana
      Liberec, albo Malagi... Powodzenia 28 listopada i 12 grudnia!!!
    • Gość: pablo Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 217.119.66.* 14.11.02, 23:46
      DUUUUUUUZZZZZZZEEEEEEEEEE GRATULACJE !!!!!!!!
      TAK TRZEBA GRAC!!!!!!!!
      BEZ KOMPLEKSOW!!!!!!!!
      • Gość: Arturro G. Re: Bez kompleksów IP: WAWPLC* / 217.153.29.* 15.11.02, 09:31
        Gość portalu: pablo napisał(a):

        > DUUUUUUUZZZZZZZEEEEEEEEEE GRATULACJE !!!!!!!!
        > TAK TRZEBA GRAC!!!!!!!!
        > BEZ KOMPLEKSOW!!!!!!!!

        To chyba recepta na sukces, którego od wielu lat nie było.
        Jak się nie wierzy w sukces, nogi drżą, pikawa chce wyfrunąć, bo
        grają tzw. gwiazdy europejskiej piłki, to nic z tego nie będzie.
        Mierz siły na zamiary !!! (Ale dobre przygotowanie, taktyka,
        technika i w ogóle pojęcie o piłce też jest niezbędne. Te cechy
        Wisła już ma, a więc potrzeba wiary w siebie i swoje możliwości.)
    • Gość: foxxx Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.neo / 192.168.20.* 14.11.02, 23:50
      Historyczne zwycięstwo!
      Polska drużyna po 20 latach eliminuje z pucharów włoską.Wtedy w
      meczach Widzew-Juventus grał Boniek. Jeśli widział dzisiejszy
      mecz a ma odrobinę honoru to w tej chwili powinien podać się do
      dymisji jako trener kadry. Tak jak Kasperczak nigdy drużyny nie
      poprowadzi , nie ustawi i nie umotywuje. Po tym co pokazali dziś
      Wiślacy , powinni stanowić większość reprezentacji. Kasperczak
      prędzej czy pózniej będzie trenerem kadry. Oby stało się to
      wcześniej , jeśli mamy wejść do ME. Jeśli w siatkówce trener
      może z powodzeniem prowadzić klub i kadrę może warto spróbować
      w kopanej. Kasperczak na trenera kadry od zaraz , od meczu z
      Danią , w innym wypadku czeka nas mordęga oglądania bezmyślnie
      grających polskich piłkarzy. Co Wy na to?
      • Gość: denowak Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:57
        Znakomity mecz. Byłoby dobrze gdyby zapowiadał nową epoke w naszej piłce.
        Emocje, bramki, ......... dziękuję Wam piłkarze Wisły!!!!
      • Gość: Paweł Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 62.233.204.* 15.11.02, 00:15
        Gość portalu: foxxx napisał(a):

        > Historyczne zwycięstwo!
        > Polska drużyna po 20 latach eliminuje z pucharów włoską.Wtedy w
        > meczach Widzew-Juventus grał Boniek. Jeśli widział dzisiejszy
        [...]

        Zapomniałeś o Legii, która wyeliminowała Sampdorię Genua z PZP. jakieś 12 lat
        temu!

      • Gość: Arturro G. Re: Kasperczak na trenera kadry narodowej IP: WAWPLC* / 217.153.29.* 15.11.02, 09:40
        Gość portalu: foxxx napisał(a):

        > Historyczne zwycięstwo!
        > Polska drużyna po 20 latach eliminuje z pucharów włoską.Wtedy
        w
        > meczach Widzew-Juventus grał Boniek. Jeśli widział dzisiejszy
        > mecz a ma odrobinę honoru to w tej chwili powinien podać się
        do
        > dymisji jako trener kadry. Tak jak Kasperczak nigdy drużyny
        nie
        > poprowadzi , nie ustawi i nie umotywuje. Po tym co pokazali
        dziś
        > Wiślacy , powinni stanowić większość reprezentacji. Kasperczak
        > prędzej czy pózniej będzie trenerem kadry. Oby stało się to
        > wcześniej , jeśli mamy wejść do ME. Jeśli w siatkówce trener
        > może z powodzeniem prowadzić klub i kadrę może warto
        spróbować
        > w kopanej. Kasperczak na trenera kadry od zaraz , od meczu z
        > Danią , w innym wypadku czeka nas mordęga oglądania bezmyślnie
        > grających polskich piłkarzy. Co Wy na to?

        Chyba się jednak trochę zagalopowałeś. Kasperczak świetnie
        ustawił ekipę, choć było po nim widać w paru momentach
        wściekłość na to, co dzieje się na boisku.
        Kadra narodowa to coś poważniejszego. Nie można trenera kadry
        zmieniać po każdym udanym meczu naszego klubu. Dajmy czas
        Bońkowi - niech pokaże co potrafi. Mam nadzieję, że mimo
        problemów też mu się uda.
        (Boniek przegrał drugi mecz kadry w eliminacjach ME, Kasperczak
        przegrał pierwszy mecz w 2. rundzie pucharu UEFA i jakoś nikt
        nie miał przy tym pomysłów, żeby za Kasperczaka dać kogoś
        innego.)
        Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale tak po prosty myślę.
        Więcej spokoju.
    • Gość: smyrgu Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.private.ramtel.pl / 172.20.6.* 14.11.02, 23:52
      To był mecz z kategorii tych, ktore pamieta sie do konca
      zycia.Wisla grała z pasja nic jej nie zalamalo .jesteśmy lepsi
      od makaroniarzy.To byl koncert gry w wykonaniu Białej
      Gwiazdy,Czekamy na kolejnego rywala do ogrania.
    • Gość: bombardier WISLA do KADRY!!! IP: *.kalisz.dialup.inetia.pl 14.11.02, 23:53
      Ech jak dlugo czekalem na taki mecz. Pamietam jeszcze jak Widzew
      ogrywal Liverpool czy Borussie. Dzis Wisla zagrala mecz na miare
      tamtych spotkan Widzewa. Pieknie pieknie! Kosowski i Żurawski
      wreszcie pokazali ze oprocz gadania potrafia grac wspaniale w
      pilke na europejskim poziomie. Zreszta cala druzyna zagrala
      wspaniale i moze trzeba zastosowac patent ukrainski kiedy tam
      reprezentacja to bylo Dynamo Kijow. Niech Boniek wezmie do kadry
      cala Wiselke lacznie z Kalu dla ktorego trzeba jak njapredzej
      zalatwic polskie obywatelstwo. I wierze ze to nie koniec
      wielkiej drogi Wisly w tym sezonie bo oprocz kilku druzyn z
      najwyzszej polki sa w stanie wygrac z kazdym w Europie. Niech
      tylko nie wyprzedadza polowy zespolu w przerwie zimowej a moga
      zajsc w tym sezonie w pucharze Uefa bardzo bardzo daleko. Hej
      Wiselka...
    • pabllos Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! 14.11.02, 23:54
      nie jestem "kibicem" ale chyle czola chłopakom Brawo. Wiśle
      chciało sie grać i umiała walczyć co bylo widać oby tak dalej i
      jak najdłuzej tak czymac a co tam ...oby tak do konca.
      Wreszczie ruszyla maszyna, wreszcie cos dynamicznego!!! Brawo
    • Gość: olomanolo Dzieki kibicom Legii i innych klubow za Gratuacje!!!! IP: 134.76.132.* 14.11.02, 23:54
      A Wam Wislacy niechaj sie dalej wiedzie...
      Az milo bedzie w Niemczech (gdzie jestem) jutro pojsc do pracy!
      Panie Kamilu, Panie Macieju, ja rozumiem Wasze aspiracje,
      ale ... wytrzymajcie jeszcze jeden rok i doprowadzcie ten zespol
      do Ligii Mistrzow! Gdyby tak sie stalo, od samego poczatku
      wynegocjujecie lepsze warunki w lepszych klubach. Jest ryzyko,
      ze sie nie uda.. ale czy nie warto sprobowac???

      Obojetnie co zrobicie, zycze Wam i waszym klubowym wspolgraczom
      jak najlepiej!

      Krakowiak
      • Gość: vv Re: Dzieki kibicom Legii i innych klubow za Gratu IP: *.sgh.waw.pl 14.11.02, 23:57
        gratulacje i pozdrowionka z Białegostoku,
        powodzenia w losowaniu
        jesteśmy z wami

        kibice Jagiellonii
    • Gość: GAZINHO WISLA KRAKOW najlepsza jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.11.02, 23:56
      Oni sa po prostu najlepsi i nikt im nie podskoczy,a najlepsi
      polscy pilkarze w polskiej lidze to oczywiscie Zurawski i
      Kosowski. Pozdrawiam Was Maciek i Kamil, oby tak dalej!!!!!!!!
      • Gość: polonus Re: WISLA KRAKOW najlepsza jest!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.rasserver.net 15.11.02, 01:32
        Gość portalu: GAZINHO napisał(a):

        > Oni sa po prostu najlepsi i nikt im nie podskoczy,a najlepsi
        > polscy pilkarze w polskiej lidze to oczywiscie Zurawski i
        > Kosowski. Pozdrawiam Was Maciek i Kamil, oby tak dalej!!!!!!!!
        I TU SIE STARY NIE MYLISZ , pozdrawiam :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: pav TAK GRA WIELKA DRUŻYNA! IP: *.net.autocom.pl 15.11.02, 00:03
      Podobnie było z Saragossą - bardzo dobra drużyna pokazała
      wielki charakter. Teraz trzeba dać Wiśle szansę powtarzania
      tego w kraju i zagranicą i wyrośnie naprawdę wielka drużyna!

      Tylko nie można od razu rozpuścić chłopaków po zagranicznych
      klubach, albo od razu zastąpić i dodać jeszcze kilka wzmocnień.
      A w przyszłym roku Wisła zagra w Lidze Mistrzów.
    • Gość: PER Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.chello.pl 15.11.02, 00:07
      Jestem w szoku... Zapomne o polskiej reprezentacji przegrywajacej na wlasnym
      boisku z Lotwa. Zaczne za to kibicowac Wisle...Gratulacje!!!
      • Gość: MAX Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.ipt.aol.com 15.11.02, 00:20
        OD LAT MLODZIENCZYCH ZAWSZE KIBICOWALEM LEGI WARSZAWA PONIEWAZ W TYM MIESCIE
        SIE URODZILEM .OBECNIE MIESZKAM NA DRUGIEJ POLKULI ICHYLE CZOLA PRZED WISLA
        IJEJ WSPANJALEGO TRENERA KASPERCZAKA .TAK TRZYMAC NADAL.
    • Gość: biał Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 212.87.17.* 15.11.02, 00:14
    • Gość: biał Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 212.87.17.* 15.11.02, 00:15
    • Gość: Aneczka Warszawa gratuluje i dziękuje :-) IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 15.11.02, 00:23
    • Gość: poswiat Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.11.02, 00:34
      Wreszcie zagrali z ambicja i wiara w siebie do konca.
      Powialo dawnym Widzewem.
    • Gość: Krakus z Mediolanu Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.dialup.tiscali.it 15.11.02, 00:34
      Super!!! Ogladalem mecz we Wloszech. Piekny. Zebyscie widzieli
      miny komentatorow i trenera na koniec :) Az mi sie chce jutro
      isc do pracy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka