Gość: viva Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.sgh.waw.pl 14.11.02, 23:40 do kurwy nędzy, co tu gadać, wykurwiście, tera będzie respekt dla Wisły przed każdym meczem, kurwa, tylko najebać się, pozdrawiam kibic jagi Odpowiedz Link Zgłoś
waldi123 Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! 14.11.02, 23:40 Brawo Wisla ! Niech tylko Cupial nie sprzeda najlepszych wislakow (Uche, Kosowski, Zurawski). Moze jeszcze kupilby klasowego pomocnika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldek z Oławy Wisła w III rundzie Pucharu UEFA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.otvk.pl / 192.168.3.* 14.11.02, 23:41 MECZ MARZENIE - tak bardzo krótko można opisać ten mecz. Na początku jednak gratulacje dla działaczy, grupy trenerskiej i oczywiście piłkarzy, którzy wykazali się niesamowitą determinacją, tak rzadko obserwowaną na naszych stadionach. Chciałbym podkreślić DOBRE przygotowanie fizyczne BIAŁEJ GWIAZDY!!! Nie sądziłem, że będzie ich stać na taki wysiłek. Liczę na to, że to dopiero początek tego pięknego spektaklu ... (...) oby się nigdy nie skończył. No i to, co też ważne: SZCZĘŚCIA w jutrzejszym losowaniu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raffito Gratulacje od Warszawiaka IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 14.11.02, 23:41 Gratulacje od Warszawiaka ! Super Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr_Fell Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 62.233.185.* 14.11.02, 23:41 To po prostu piękne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaro Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.ipk-gatersleben.de 14.11.02, 23:41 Gratuluje chlopakom z Wisly !!! To byl swietna robota. W tym miejscu jednak, chcialbym wyciagnac reke do fanow Legii, ktora rowniez dzielnie stawala Niemcom. I wzbudzila duzo szacunku w Niemczech, co zaobserwowalem, jako ze pare lat juz tu zyje. Moze umowmy sie tak, ze w Europie sie popieramy, chocby nie wiem co; a w domu... no coz... nie musimy sie kochac...ale kurna, jestesmy Polakami i to zobowiazuje... Co wy na to ? Jaro (Wisla Krakow) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arturro G. Re: Sztam Wisła - Legia (i inni) IP: WAWPLC* / 217.153.29.* 15.11.02, 09:25 Gość portalu: Jaro napisał(a): > Gratuluje chlopakom z Wisly !!! To byl swietna robota. W tym miejscu jednak, ch > cialbym wyciagnac reke do fanow Legii, ktora rowniez > dzielnie stawala Niemcom. I wzbudzila duzo szacunku w Niemczech, co zaobserwowa > lem, jako ze pare lat juz tu zyje. Moze umowmy > sie tak, ze w Europie sie popieramy, chocby nie wiem co; a w domu... no coz... > nie musimy sie kochac...ale kurna, jestesmy Polakami i > to zobowiazuje... Co wy na to ? > Jaro (Wisla Krakow) Nic dodać nic ująć - chyba tak powinno być. Z całego serca popieram takie podejście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaal Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:43 Ostatnio taki emocje przezywalem jak wygralismy z Norwegia o awans do MS...czyli juz jakis czas temu:) Brawo Wiselka! Oby wiecej takich meczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł GRATULACJE! od kibica Legii IP: 62.233.204.* 14.11.02, 23:44 Wisła pokazała dzisiaj to wszystko, czego Legii niestety zabrakło - przede wszystkim wiarę w końcowy sukces, a poza tym ambitną i ładną dla oka ofensywną grę, być może nazbyt "radosną" w końcówkach II połowy i dogrywki. Jeszcze raz, GRATULUJĘ i życzę Wiśle dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej, a wszystkim kibicom więcej takich widowisk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbych Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.utc.com 14.11.02, 23:44 Kurwa Wiselak wygrala z makaronami treaz pijemy wodke z chlopakam oni wrocili zjebani ze stako robili przy szopie pod nowym jorkiem i jak im powiedzialem ze Wiselka rozpierdolila makaronow to zlozylim sie na gozrale bedzie z tego po flaszce na leb a jak pozniej malo to dokupim.Oj ludziska dzisiaj jest wielki dzien dla mnie i moich kumpli od pol roku jak jestesmy na sksach i zapierdalamy u jkiegos zyda na stako ale jutro pierdole nie ide do roboty i swietuje dalej a mam juz w czubie i powoli zaczyna mnie buzowac.Ludziska WISELKA JEST PIEKAN Krakow dzis rzadzi wiec chlejmy wode a hameryce i u nas na poludniu Polski w Krakowie.Wiara pic i cieszyc sei WISELKA pany> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Górnoślązak Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 14.11.02, 23:45 Gratuluję!!!! "To jest to..!!!!!!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcus&Misio Gratulacje z Finlandii IP: *.mtalo.ton.tut.fi 14.11.02, 23:46 Kibice Widzewa na emigracji też się cieszą. 4-1 z drużyną z serie A to nie tak psa w ch... kopnąć. Może by Wisełkę wystawiać w eliminacjach do EURO? Bardziej poukładanego zespołu złożonego w większości z polskich piłkarzy się przecież nie znajdzie. Powodzenia w losowaniu, życzymy wylosowania Vitesse, Slovana Liberec, albo Malagi... Powodzenia 28 listopada i 12 grudnia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 217.119.66.* 14.11.02, 23:46 DUUUUUUUZZZZZZZEEEEEEEEEE GRATULACJE !!!!!!!! TAK TRZEBA GRAC!!!!!!!! BEZ KOMPLEKSOW!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arturro G. Re: Bez kompleksów IP: WAWPLC* / 217.153.29.* 15.11.02, 09:31 Gość portalu: pablo napisał(a): > DUUUUUUUZZZZZZZEEEEEEEEEE GRATULACJE !!!!!!!! > TAK TRZEBA GRAC!!!!!!!! > BEZ KOMPLEKSOW!!!!!!!! To chyba recepta na sukces, którego od wielu lat nie było. Jak się nie wierzy w sukces, nogi drżą, pikawa chce wyfrunąć, bo grają tzw. gwiazdy europejskiej piłki, to nic z tego nie będzie. Mierz siły na zamiary !!! (Ale dobre przygotowanie, taktyka, technika i w ogóle pojęcie o piłce też jest niezbędne. Te cechy Wisła już ma, a więc potrzeba wiary w siebie i swoje możliwości.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: foxxx Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.neo / 192.168.20.* 14.11.02, 23:50 Historyczne zwycięstwo! Polska drużyna po 20 latach eliminuje z pucharów włoską.Wtedy w meczach Widzew-Juventus grał Boniek. Jeśli widział dzisiejszy mecz a ma odrobinę honoru to w tej chwili powinien podać się do dymisji jako trener kadry. Tak jak Kasperczak nigdy drużyny nie poprowadzi , nie ustawi i nie umotywuje. Po tym co pokazali dziś Wiślacy , powinni stanowić większość reprezentacji. Kasperczak prędzej czy pózniej będzie trenerem kadry. Oby stało się to wcześniej , jeśli mamy wejść do ME. Jeśli w siatkówce trener może z powodzeniem prowadzić klub i kadrę może warto spróbować w kopanej. Kasperczak na trenera kadry od zaraz , od meczu z Danią , w innym wypadku czeka nas mordęga oglądania bezmyślnie grających polskich piłkarzy. Co Wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: denowak Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.02, 23:57 Znakomity mecz. Byłoby dobrze gdyby zapowiadał nową epoke w naszej piłce. Emocje, bramki, ......... dziękuję Wam piłkarze Wisły!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 62.233.204.* 15.11.02, 00:15 Gość portalu: foxxx napisał(a): > Historyczne zwycięstwo! > Polska drużyna po 20 latach eliminuje z pucharów włoską.Wtedy w > meczach Widzew-Juventus grał Boniek. Jeśli widział dzisiejszy [...] Zapomniałeś o Legii, która wyeliminowała Sampdorię Genua z PZP. jakieś 12 lat temu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arturro G. Re: Kasperczak na trenera kadry narodowej IP: WAWPLC* / 217.153.29.* 15.11.02, 09:40 Gość portalu: foxxx napisał(a): > Historyczne zwycięstwo! > Polska drużyna po 20 latach eliminuje z pucharów włoską.Wtedy w > meczach Widzew-Juventus grał Boniek. Jeśli widział dzisiejszy > mecz a ma odrobinę honoru to w tej chwili powinien podać się do > dymisji jako trener kadry. Tak jak Kasperczak nigdy drużyny nie > poprowadzi , nie ustawi i nie umotywuje. Po tym co pokazali dziś > Wiślacy , powinni stanowić większość reprezentacji. Kasperczak > prędzej czy pózniej będzie trenerem kadry. Oby stało się to > wcześniej , jeśli mamy wejść do ME. Jeśli w siatkówce trener > może z powodzeniem prowadzić klub i kadrę może warto spróbować > w kopanej. Kasperczak na trenera kadry od zaraz , od meczu z > Danią , w innym wypadku czeka nas mordęga oglądania bezmyślnie > grających polskich piłkarzy. Co Wy na to? Chyba się jednak trochę zagalopowałeś. Kasperczak świetnie ustawił ekipę, choć było po nim widać w paru momentach wściekłość na to, co dzieje się na boisku. Kadra narodowa to coś poważniejszego. Nie można trenera kadry zmieniać po każdym udanym meczu naszego klubu. Dajmy czas Bońkowi - niech pokaże co potrafi. Mam nadzieję, że mimo problemów też mu się uda. (Boniek przegrał drugi mecz kadry w eliminacjach ME, Kasperczak przegrał pierwszy mecz w 2. rundzie pucharu UEFA i jakoś nikt nie miał przy tym pomysłów, żeby za Kasperczaka dać kogoś innego.) Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale tak po prosty myślę. Więcej spokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smyrgu Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.private.ramtel.pl / 172.20.6.* 14.11.02, 23:52 To był mecz z kategorii tych, ktore pamieta sie do konca zycia.Wisla grała z pasja nic jej nie zalamalo .jesteśmy lepsi od makaroniarzy.To byl koncert gry w wykonaniu Białej Gwiazdy,Czekamy na kolejnego rywala do ogrania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bombardier WISLA do KADRY!!! IP: *.kalisz.dialup.inetia.pl 14.11.02, 23:53 Ech jak dlugo czekalem na taki mecz. Pamietam jeszcze jak Widzew ogrywal Liverpool czy Borussie. Dzis Wisla zagrala mecz na miare tamtych spotkan Widzewa. Pieknie pieknie! Kosowski i Żurawski wreszcie pokazali ze oprocz gadania potrafia grac wspaniale w pilke na europejskim poziomie. Zreszta cala druzyna zagrala wspaniale i moze trzeba zastosowac patent ukrainski kiedy tam reprezentacja to bylo Dynamo Kijow. Niech Boniek wezmie do kadry cala Wiselke lacznie z Kalu dla ktorego trzeba jak njapredzej zalatwic polskie obywatelstwo. I wierze ze to nie koniec wielkiej drogi Wisly w tym sezonie bo oprocz kilku druzyn z najwyzszej polki sa w stanie wygrac z kazdym w Europie. Niech tylko nie wyprzedadza polowy zespolu w przerwie zimowej a moga zajsc w tym sezonie w pucharze Uefa bardzo bardzo daleko. Hej Wiselka... Odpowiedz Link Zgłoś
pabllos Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! 14.11.02, 23:54 nie jestem "kibicem" ale chyle czola chłopakom Brawo. Wiśle chciało sie grać i umiała walczyć co bylo widać oby tak dalej i jak najdłuzej tak czymac a co tam ...oby tak do konca. Wreszczie ruszyla maszyna, wreszcie cos dynamicznego!!! Brawo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olomanolo Dzieki kibicom Legii i innych klubow za Gratuacje!!!! IP: 134.76.132.* 14.11.02, 23:54 A Wam Wislacy niechaj sie dalej wiedzie... Az milo bedzie w Niemczech (gdzie jestem) jutro pojsc do pracy! Panie Kamilu, Panie Macieju, ja rozumiem Wasze aspiracje, ale ... wytrzymajcie jeszcze jeden rok i doprowadzcie ten zespol do Ligii Mistrzow! Gdyby tak sie stalo, od samego poczatku wynegocjujecie lepsze warunki w lepszych klubach. Jest ryzyko, ze sie nie uda.. ale czy nie warto sprobowac??? Obojetnie co zrobicie, zycze Wam i waszym klubowym wspolgraczom jak najlepiej! Krakowiak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vv Re: Dzieki kibicom Legii i innych klubow za Gratu IP: *.sgh.waw.pl 14.11.02, 23:57 gratulacje i pozdrowionka z Białegostoku, powodzenia w losowaniu jesteśmy z wami kibice Jagiellonii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GAZINHO WISLA KRAKOW najlepsza jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.11.02, 23:56 Oni sa po prostu najlepsi i nikt im nie podskoczy,a najlepsi polscy pilkarze w polskiej lidze to oczywiscie Zurawski i Kosowski. Pozdrawiam Was Maciek i Kamil, oby tak dalej!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonus Re: WISLA KRAKOW najlepsza jest!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.rasserver.net 15.11.02, 01:32 Gość portalu: GAZINHO napisał(a): > Oni sa po prostu najlepsi i nikt im nie podskoczy,a najlepsi > polscy pilkarze w polskiej lidze to oczywiscie Zurawski i > Kosowski. Pozdrawiam Was Maciek i Kamil, oby tak dalej!!!!!!!! I TU SIE STARY NIE MYLISZ , pozdrawiam :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pav TAK GRA WIELKA DRUŻYNA! IP: *.net.autocom.pl 15.11.02, 00:03 Podobnie było z Saragossą - bardzo dobra drużyna pokazała wielki charakter. Teraz trzeba dać Wiśle szansę powtarzania tego w kraju i zagranicą i wyrośnie naprawdę wielka drużyna! Tylko nie można od razu rozpuścić chłopaków po zagranicznych klubach, albo od razu zastąpić i dodać jeszcze kilka wzmocnień. A w przyszłym roku Wisła zagra w Lidze Mistrzów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PER Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.chello.pl 15.11.02, 00:07 Jestem w szoku... Zapomne o polskiej reprezentacji przegrywajacej na wlasnym boisku z Lotwa. Zaczne za to kibicowac Wisle...Gratulacje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAX Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.ipt.aol.com 15.11.02, 00:20 OD LAT MLODZIENCZYCH ZAWSZE KIBICOWALEM LEGI WARSZAWA PONIEWAZ W TYM MIESCIE SIE URODZILEM .OBECNIE MIESZKAM NA DRUGIEJ POLKULI ICHYLE CZOLA PRZED WISLA IJEJ WSPANJALEGO TRENERA KASPERCZAKA .TAK TRZYMAC NADAL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biał Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 212.87.17.* 15.11.02, 00:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biał Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: 212.87.17.* 15.11.02, 00:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aneczka Warszawa gratuluje i dziękuje :-) IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 15.11.02, 00:23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poswiat Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.11.02, 00:34 Wreszcie zagrali z ambicja i wiara w siebie do konca. Powialo dawnym Widzewem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus z Mediolanu Re: Wisła w III rundzie Pucharu UEFA! IP: *.dialup.tiscali.it 15.11.02, 00:34 Super!!! Ogladalem mecz we Wloszech. Piekny. Zebyscie widzieli miny komentatorow i trenera na koniec :) Az mi sie chce jutro isc do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś