Dodaj do ulubionych

Prezentacja, która dała nam Euro

20.04.07, 14:58
Nie da się odtworzyć.
Obserwuj wątek
    • Gość: Alutek Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.marquard.pl 20.04.07, 15:02
      No wlasnie, nie dziala :(
      • Gość: Floo Wszystko działa GRatulacje dla Polskiej ekipy IP: *.pro-internet.pl 20.04.07, 15:19
        Daliscie pokaz sily i niepodzielnosci. Brawo Brawo Braw
        • Gość: kuku Re: Wszystko działa GRatulacje dla Polskiej ekip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:21
          polsko-ukrainskiej, nie polskiej...
          • Gość: wykrywacz pLaGiAt!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.07, 18:32
            to jest plagiat reklamy apple!:
            youtube.com/watch?v=wwi8_rRq8os
            • Gość: m. Re: pLaGiAt!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 20:24
              hahahahahahaha
              nieźle, ale nie masz racji. Obejrzyj nasz film dokładnie. Inna muzyka inne
              klipy, a kolorki podobne i styl? Wiesz ile takich filmów w życiu już
              widziałem? Wiele!
      • Gość: (gość portalu) Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 21:33
        Nie działa.
    • Gość: ds szkoda ze nie pelna IP: *.hrz.uni-siegen.de 20.04.07, 15:03
      szkoda ze nie zamieszczono pelnej prezentacji a jedynie 3 min
      • Gość: wszystkodziala Re: szkoda ze nie pelna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:05
        Wszystko działa,ale przy okazji budowy stadionów piosenkę tez trzeba nagrać od
        nowa, bo taka sobie.
        • jete Re: szkoda ze nie pelna 20.04.07, 15:24
          Kwestia gustu. Mnie sie podoba. Przede wszystkim ma rockowy pazur, bo balem sie
          nastepnej hiphopżenady;) Tekst fajny i do tego nieanglosaski akcencik.
          • Gość: juju Re: szkoda ze nie pelna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 21:40
            mi też się bardzo podoba, nawet zrobił bym z niej hymn własnie ;)

            ale męczy mnie jedno pytanie...czyja to jest piosenka i jaki ma tytuł?!
    • Gość: elka Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:04
      nie działa:(
      • tiges_wiz Re: Prezentacja, która dała nam Euro 20.04.07, 15:12
        firefox 2.0.0.3 i XP .. dziala bez klopotu.
        • Gość: yourij Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: 141.197.14.* 20.04.07, 16:16
          tiges_wiz napisał:

          > firefox 2.0.0.3 i XP .. dziala bez klopotu.

          hmm... u mnie firefox 2.0.0.3 i XP .. NIE DZIAŁA :)
          • Gość: lisek Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.gdynia.mm.pl 20.04.07, 16:31
            to nacisnij na stop i uruchom ponownie, zadziala na bank.
    • Gość: ToM Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.crowley.pl 20.04.07, 15:05
      klawo, ale gdzie jakiś link?
    • Gość: Vixo Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: 62.121.132.* 20.04.07, 15:08
      Ciesze sie niezmiernie, ze wygralismy, ale ta prezentacja wygladala troche na
      sztywna i zenujaca z lekka dla uczestnikow... Widocznie reszta byla gorsza...
      • Gość: wolf profesjonalna robota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 18:23
        Przede wszystkim dobry filmik reklamowy - nie to co prezentacja Krakowa
        (przegadane 10 minut - nie dziwie się że jesteśmy tylko w rezerwie)
    • Gość: Jokasty Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:10
      Listkiewicz świetnie wygląda za "zielonym stolikiem"
    • Gość: Listek_figowy To nie ta prezentacja!!! IP: *.acn.waw.pl 20.04.07, 15:11
      Prezentacją, która dała nam Euro, był pokaz kasy Surkisa :)
    • Gość: ej nie działa nic nie buforuje i nie ładuje!!!! IP: 83.18.7.* 20.04.07, 15:20
      naprawcie to!
      • romcia.p Re: nie działa nic nie buforuje i nie ładuje!!!! 20.04.07, 15:21
        kaczor wypadł wspaniale,jak zwykle zresztą ;)
        • Gość: oświęcimer Czy jest tam ktoś z wyższym wykształceniem ? IP: 149.156.178.* 20.04.07, 15:26
          kto potrafiłby wystawić film na net i niczego przy tym nie spieprzyć ? Boże i to
          jest opiniotwórcza gazeta...
      • Gość: zalamany Re: nie działa nic nie buforuje i nie ładuje!!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.04.07, 15:25
        Juz sie zaczynaja problemy ? Jak tak dalej pójdzie, no to dziekuje.
      • Gość: Ja Re: nie działa nic nie buforuje i nie ładuje!!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.04.07, 15:45
        Nacisnij ten guzik po lewej na dole
    • Gość: fezoj Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.altec.pl 20.04.07, 15:25
      da się odtworzyć , na firefoxie działa
    • Gość: raot nie rozumiem... IP: *.coig.katowice.pl 20.04.07, 15:26
    • Gość: Realista Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.04.07, 15:28
      Decyzja byla czysto polityczna. To nie ta "Prezentacja", dała nam Euro.
      Chodzilo o zwiazanie Ukrainy z Europa a nie z Rosja oraz o otwarty rachunek
      pomiedzy Platinim a Wlochami. Nie dali mu swojego glosu jak byl wybierany na
      szefa UEFA.
    • swan_ganz Re: Prezentacja, która dała nam Euro 20.04.07, 15:29
      > Nie da się odtworzyć.

      a oświadczenie lustracyjne już złożyłeś? A widzisz....
      • Gość: maz Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:39
        Co wy chrzanicie, że nie działa. Działa doskonale, mam firefoxa i xp!
        Szkoda, że tylko 3,5 min. Nie można pokazać całej?
        W związku z tym trudno ocenić tę prezentację. Chętnie obejrzałbym całą, a także
        prezentacje Włochów, oraz Węgrów i Chorwatów. Wtedy byłaby jakaś skala porównawcza.
    • Gość: kris najlepszy motyw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:52
      to na ekranie Dudek broniacy karnego Szewy, a oni obaj na scenie :)
    • Gość: eee jak reklama ipoda IP: *.aster.pl 20.04.07, 16:14
      początek prezentacji wygląda jak ostatnia (?) reklama ipoda
      • Gość: eee Re: jak reklama ipoda IP: *.aster.pl 20.04.07, 16:32
        www.apple.com/itunes/ads/
    • pierrecruise A kto jest jej autorem trzeba do człowieka dotrzeć 20.04.07, 16:18
      bo nawet obecność Dudka tam była logiczna
      • robert_m Robi wrażenie 20.04.07, 16:23
        Robi wrażenie - szczególnie to "we are ready" :)
      • darekdeszczynski Plagiat reklamy Apple!!!!!!! 20.04.07, 16:35
        youtube.com/watch?v=wwi8_rRq8os
        Pieknie...
    • Gość: Rio Wrzuccie film na YouTube IP: *.cable.mindspring.com 20.04.07, 16:25
      bo wasze serwery to jakas porazka. Mi buforowanie od kilku minut i dalej mam 48%.
      • Gość: . Re: Wrzuccie film na YouTube IP: *.lodz.dialog.net.pl 20.04.07, 16:29
        a u mnie działa ubuntu i firefox ;p
    • Gość: lol Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.sileman.net.pl 20.04.07, 16:27
      to se gosciu przepustowosc internetu zwiększ !!!
    • Gość: agat Prezentacja, która dała nam Euro IP: 212.160.75.* 20.04.07, 16:47
      nie rzucila mnie na kolana
    • Gość: wislander Bubka,Kliczko,Scheva Vs. Listek, Szewinska, Lato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 16:51
      Ukraincy uratowali nam tylki!! Nasza delegacja to obciach!!
    • Gość: janusz Wstyd mi za Kaczyńskiego IP: 83.238.13.* 20.04.07, 17:02
      Słyszeliście jego bełkot?
      • Gość: dumny.polak Re: Wstyd mi za Kaczyńskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 17:08
        Jestem dumny z Kaczyńskiego i z Juszczenki. Brawo !!!
      • Gość: lop[er Re: Wstyd mi za Kwasa kiedy byl na cyku!!! IP: *.proxy.aol.com 20.04.07, 20:06
        A co dobrego dla kraju zrobila banda czerwonych zlodzieji?????NIC,okradli
        panstwo a tera smieja sie z narodu ze sa nietykalni!!!!
      • artur74 janusz, wstyd mi za takich jak Ty! 20.04.07, 21:14
        Gość portalu: janusz napisał(a):

        > Słyszeliście jego bełkot?

        Pamiętam mowę Kwaśniewskiego w Charkowie! To była poezja!
    • Gość: meeki Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.magma-net.pl 20.04.07, 17:03
      Dobra robota, gratuluję !!!!!!!!
      • Gość: zabcia_zo Piosenka IP: *.tczew.net.pl 20.04.07, 17:19
        Czy ktos zna tą piosenkę, autora lub tytuł, bo jest bardzo fajna warto by ja
        wypromowac.
        • Gość: michal_ludwik Re: Piosenka IP: *.aster.pl 20.04.07, 18:42
          jeśli chodzi ci o piosenke z początku klipu to jest to słaba podróba piosenki zespołu Fratellis "Flathead",
          która jest w reklamie iPoda i iTunes, skopiowanej w tym klipie.
    • Gość: kibic Prezentacja, która dała nam Euro IP: 158.37.149.* 20.04.07, 17:25
      ludzie zrobcie cos z waszymi serwerami bo predkosc sciagania i ogladania
      waszych klipow jest przedpotopowa! to skandal zeby tak krotki filmik dzielic na
      30 mniejszych czesci i ogladac przez 15 minut - satysfacja jest wrecz ujemna!
    • Gość: e. Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: 70.229.182.* 20.04.07, 17:30
      da sie odtworzyc, ale jak widac nagrywane to bylo na telefon wiec beda
      przerwy...
    • Gość: pippo Ta Kirschenstein ma w dalszym ciagu IP: *.ip.fastwebnet.it 20.04.07, 17:56
      tylko 40 lat, jak ona to robi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka