dumny_jako_polak 20.04.07, 14:58 Nie da się odtworzyć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Alutek Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.marquard.pl 20.04.07, 15:02 No wlasnie, nie dziala :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Floo Wszystko działa GRatulacje dla Polskiej ekipy IP: *.pro-internet.pl 20.04.07, 15:19 Daliscie pokaz sily i niepodzielnosci. Brawo Brawo Braw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuku Re: Wszystko działa GRatulacje dla Polskiej ekip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:21 polsko-ukrainskiej, nie polskiej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wykrywacz pLaGiAt!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.07, 18:32 to jest plagiat reklamy apple!: youtube.com/watch?v=wwi8_rRq8os Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m. Re: pLaGiAt!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 20:24 hahahahahahaha nieźle, ale nie masz racji. Obejrzyj nasz film dokładnie. Inna muzyka inne klipy, a kolorki podobne i styl? Wiesz ile takich filmów w życiu już widziałem? Wiele! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (gość portalu) Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 21:33 Nie działa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ds szkoda ze nie pelna IP: *.hrz.uni-siegen.de 20.04.07, 15:03 szkoda ze nie zamieszczono pelnej prezentacji a jedynie 3 min Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wszystkodziala Re: szkoda ze nie pelna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:05 Wszystko działa,ale przy okazji budowy stadionów piosenkę tez trzeba nagrać od nowa, bo taka sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
jete Re: szkoda ze nie pelna 20.04.07, 15:24 Kwestia gustu. Mnie sie podoba. Przede wszystkim ma rockowy pazur, bo balem sie nastepnej hiphopżenady;) Tekst fajny i do tego nieanglosaski akcencik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juju Re: szkoda ze nie pelna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 21:40 mi też się bardzo podoba, nawet zrobił bym z niej hymn własnie ;) ale męczy mnie jedno pytanie...czyja to jest piosenka i jaki ma tytuł?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elka Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:04 nie działa:( Odpowiedz Link Zgłoś
tiges_wiz Re: Prezentacja, która dała nam Euro 20.04.07, 15:12 firefox 2.0.0.3 i XP .. dziala bez klopotu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yourij Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: 141.197.14.* 20.04.07, 16:16 tiges_wiz napisał: > firefox 2.0.0.3 i XP .. dziala bez klopotu. hmm... u mnie firefox 2.0.0.3 i XP .. NIE DZIAŁA :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lisek Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.gdynia.mm.pl 20.04.07, 16:31 to nacisnij na stop i uruchom ponownie, zadziala na bank. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ToM Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.crowley.pl 20.04.07, 15:05 klawo, ale gdzie jakiś link? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vixo Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: 62.121.132.* 20.04.07, 15:08 Ciesze sie niezmiernie, ze wygralismy, ale ta prezentacja wygladala troche na sztywna i zenujaca z lekka dla uczestnikow... Widocznie reszta byla gorsza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wolf profesjonalna robota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 18:23 Przede wszystkim dobry filmik reklamowy - nie to co prezentacja Krakowa (przegadane 10 minut - nie dziwie się że jesteśmy tylko w rezerwie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jokasty Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:10 Listkiewicz świetnie wygląda za "zielonym stolikiem" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Listek_figowy To nie ta prezentacja!!! IP: *.acn.waw.pl 20.04.07, 15:11 Prezentacją, która dała nam Euro, był pokaz kasy Surkisa :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ej nie działa nic nie buforuje i nie ładuje!!!! IP: 83.18.7.* 20.04.07, 15:20 naprawcie to! Odpowiedz Link Zgłoś
romcia.p Re: nie działa nic nie buforuje i nie ładuje!!!! 20.04.07, 15:21 kaczor wypadł wspaniale,jak zwykle zresztą ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oświęcimer Czy jest tam ktoś z wyższym wykształceniem ? IP: 149.156.178.* 20.04.07, 15:26 kto potrafiłby wystawić film na net i niczego przy tym nie spieprzyć ? Boże i to jest opiniotwórcza gazeta... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalamany Re: nie działa nic nie buforuje i nie ładuje!!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.04.07, 15:25 Juz sie zaczynaja problemy ? Jak tak dalej pójdzie, no to dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: nie działa nic nie buforuje i nie ładuje!!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.04.07, 15:45 Nacisnij ten guzik po lewej na dole Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fezoj Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.altec.pl 20.04.07, 15:25 da się odtworzyć , na firefoxie działa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Realista Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.04.07, 15:28 Decyzja byla czysto polityczna. To nie ta "Prezentacja", dała nam Euro. Chodzilo o zwiazanie Ukrainy z Europa a nie z Rosja oraz o otwarty rachunek pomiedzy Platinim a Wlochami. Nie dali mu swojego glosu jak byl wybierany na szefa UEFA. Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz Re: Prezentacja, która dała nam Euro 20.04.07, 15:29 > Nie da się odtworzyć. a oświadczenie lustracyjne już złożyłeś? A widzisz.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:39 Co wy chrzanicie, że nie działa. Działa doskonale, mam firefoxa i xp! Szkoda, że tylko 3,5 min. Nie można pokazać całej? W związku z tym trudno ocenić tę prezentację. Chętnie obejrzałbym całą, a także prezentacje Włochów, oraz Węgrów i Chorwatów. Wtedy byłaby jakaś skala porównawcza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris najlepszy motyw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:52 to na ekranie Dudek broniacy karnego Szewy, a oni obaj na scenie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee jak reklama ipoda IP: *.aster.pl 20.04.07, 16:14 początek prezentacji wygląda jak ostatnia (?) reklama ipoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee Re: jak reklama ipoda IP: *.aster.pl 20.04.07, 16:32 www.apple.com/itunes/ads/ Odpowiedz Link Zgłoś
pierrecruise A kto jest jej autorem trzeba do człowieka dotrzeć 20.04.07, 16:18 bo nawet obecność Dudka tam była logiczna Odpowiedz Link Zgłoś
robert_m Robi wrażenie 20.04.07, 16:23 Robi wrażenie - szczególnie to "we are ready" :) Odpowiedz Link Zgłoś
darekdeszczynski Plagiat reklamy Apple!!!!!!! 20.04.07, 16:35 youtube.com/watch?v=wwi8_rRq8os Pieknie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rio Wrzuccie film na YouTube IP: *.cable.mindspring.com 20.04.07, 16:25 bo wasze serwery to jakas porazka. Mi buforowanie od kilku minut i dalej mam 48%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Wrzuccie film na YouTube IP: *.lodz.dialog.net.pl 20.04.07, 16:29 a u mnie działa ubuntu i firefox ;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.sileman.net.pl 20.04.07, 16:27 to se gosciu przepustowosc internetu zwiększ !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agat Prezentacja, która dała nam Euro IP: 212.160.75.* 20.04.07, 16:47 nie rzucila mnie na kolana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wislander Bubka,Kliczko,Scheva Vs. Listek, Szewinska, Lato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 16:51 Ukraincy uratowali nam tylki!! Nasza delegacja to obciach!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Wstyd mi za Kaczyńskiego IP: 83.238.13.* 20.04.07, 17:02 Słyszeliście jego bełkot? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dumny.polak Re: Wstyd mi za Kaczyńskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 17:08 Jestem dumny z Kaczyńskiego i z Juszczenki. Brawo !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lop[er Re: Wstyd mi za Kwasa kiedy byl na cyku!!! IP: *.proxy.aol.com 20.04.07, 20:06 A co dobrego dla kraju zrobila banda czerwonych zlodzieji?????NIC,okradli panstwo a tera smieja sie z narodu ze sa nietykalni!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
artur74 janusz, wstyd mi za takich jak Ty! 20.04.07, 21:14 Gość portalu: janusz napisał(a): > Słyszeliście jego bełkot? Pamiętam mowę Kwaśniewskiego w Charkowie! To była poezja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meeki Prezentacja, która dała nam Euro IP: *.magma-net.pl 20.04.07, 17:03 Dobra robota, gratuluję !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabcia_zo Piosenka IP: *.tczew.net.pl 20.04.07, 17:19 Czy ktos zna tą piosenkę, autora lub tytuł, bo jest bardzo fajna warto by ja wypromowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal_ludwik Re: Piosenka IP: *.aster.pl 20.04.07, 18:42 jeśli chodzi ci o piosenke z początku klipu to jest to słaba podróba piosenki zespołu Fratellis "Flathead", która jest w reklamie iPoda i iTunes, skopiowanej w tym klipie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Prezentacja, która dała nam Euro IP: 158.37.149.* 20.04.07, 17:25 ludzie zrobcie cos z waszymi serwerami bo predkosc sciagania i ogladania waszych klipow jest przedpotopowa! to skandal zeby tak krotki filmik dzielic na 30 mniejszych czesci i ogladac przez 15 minut - satysfacja jest wrecz ujemna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e. Re: Prezentacja, która dała nam Euro IP: 70.229.182.* 20.04.07, 17:30 da sie odtworzyc, ale jak widac nagrywane to bylo na telefon wiec beda przerwy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pippo Ta Kirschenstein ma w dalszym ciagu IP: *.ip.fastwebnet.it 20.04.07, 17:56 tylko 40 lat, jak ona to robi... Odpowiedz Link Zgłoś